Dao gol Mančester Junajtedu, pa ujutru morao u školu na kontrolni

Luk Mateson, fudbaler engleskog trećeligaša Ročdejla, postigao je pogodak protiv Mančester junajteda u šesnaestini finala Lige kupa.
To i ne bi bila neka vest, da ovaj momak nema samo 16 godina i da već jutros nije morao da se vrati u školske klupe.
 
Mateson je dao gol u 76. minutu za izjednačenje, ali njegova ekipa nije uspela da iznenadi Junajted.
 
"Idem u školu, a sutra imam test iz psihologije. Sve se desilo tako brzo. Debitovao sam 15. septembra, a sada sam postigao gol na Old Trafordu. Ne mogu da tražim više od ovoga", rekao je mladi fudbaler posle utakmice.
 
"Crveni đavoli" su na kraju ipak slavili posle izvođenja jedanaesteraca sa 5:3 i u osmini finala će igrati sa Čelsijem.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Uefa: Aktuelno rukovodstvo Fifa izgubilo poverenje

Uefa navodi da je rukovodstvo Fife izgubilo njeno poverenje nakon što je predsednik Fife Đani Infantino bio primoran da odustane od plana da prihode od Svetskog prvenstva prepusti kompaniji sa privatnim investitorima.

Fifa: Niko ne prodaje fudbal

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) saopštila je danas da "niko ne prodaje fudbal", nakon kritika na račun njene odluke da privatnim investitorima proda vlasnički udeo u svojim takmičenjima.