Opšte je poznato da ko želi da sluša neki lep ili elokventan govor, to ne treba da traži na terenima domaćih klubova.
Foto: FoNet
Poslednje kolo Superlige Srbije i Prve lige Srbije, obeležili su, između ostalog, i prostački povici koji su se čuli sa stadiona i kraj terena. Bilo je toga i ranije, ali činjenica da nema publike i da sada gledaoci mogu da čuju i snažniji udarac koji primi neki fudbaler, omogućila je i da se čuje sve ono što uzvikuju ljudi kraj terena ili u ložama.
Najpre je Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost reagovao zbog uvreda koje su se mogle čuti na utakmici između Žarkova i Dinama (2:2). Ukratko, Žarkovo je povelo 1:0, a sa klupe gostiju moglo se čuti vređanje jednog od fudbalera.
"Molimo FSS da kao krovna organizacija po službenoj dužnosti kažnjava sve sportske radnike koji svojim ponašanjem urušavaju ugled fudbala. Ovakve psovke trenera upućene igraču, na utakmici Prve lige Srbije, degradiraju fudbal i trenersku struku koja je najvažnija za prosperitet fudbala", poručuju u Sindikatu.
Ništa kulturnije nije bilo ni na večitom derbiju. Kao i uvek, nakon poslednjeg sudijskog zvižduka pričalo se o svemu, osim o fudbalu. Generalni direktor Partizana Miloš Vazura izjavio je kako je sudija dobio poziv koji se ne odbija.
Međutim, odluka sudije Novaka Simovića da pokaže na belu tačku i dosudi penal Zvezdi, bio je povod za brutalne psovke iz lože.
Da nije Korone bili bi i prostaci na tribinama a bome i na terenu sve sami prostaci. Ako neko nakon ovoliko godina devastacije i srozavanja ovog sporta u Srbiji i dalje prati sa iskrenom navijačkom strašću šta se tu dešava, nisam siguran da bih tu osobu mogao nazvati inteligentnom. Ono što je potrebno je moratorijum na domaće prvenstvo od par godina. Da se očisti kanalizacija pa da krene da teče neka nova voda. Ovako je samo kaljuga u koju ne bih želeo da mi se deca prljaju.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Srpska atletičarka Ivana Španović izjavila je da su svi bili u čudu kada je promenila disciplinu i počela da se takmiči u troskoku umesto u skoku udalj.
Slovenački ski skakač Timi Zajc diskvalifikovan je sa večerašnjeg takmičenja Novogodišnje turneje Četiri skakaonice u Oberstdorfu, pošto je imao tri milimetra duži dres od dozvoljenog.
Vaterpolo reprezentacija Srbije poražena je večeras u Atini od selekcije Grčke sa 6:13 (1:2, 2:1, 1:5, 2:5), u pripremnoj utakmici pred Evropsko prvenstvo.
Košarkaši Orlanda savladali su Denver posle velikog preokreta rezultatom 127:126 (23:31, 25:31, 36:31, 43:33) i prekinuli seriju pobeda Nagetsa, koji nisu uspeli da upišu četvrti uzastopni trijumf.
Selektorki ženske fudbalske reprezentacije Srbije Lidiji Stojkanović danas je u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi uručena nagrada Zlatna lopta za najboljeg trenera godine.
Predsednik Fenerbahčea Sadetin Saran priveden je u Istanbulu u sklopu proširene istrage o drogama u koju su upletene istaknute ličnosti iz sveta zabave i medija.
Komentari 8
Nebojsa
Lepo je to neko napisao!
vladaNS
Pozdrav iz Vojvodine
Bombon
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar