Real produžio ugovor sa Modrićem, imenovao ga za kapitena

Fudbalski klub Real Madrid produžio je ugovor sa hrvatskim fudbalerom Lukom Modrićem na još godinu dana i imenovao ga za kapitena.
Real produžio ugovor sa Modrićem, imenovao ga za kapitena
Foto: Beta/AP (Kirsty Wigglesworth)
Modrić (38) igra za Real od 2012. godine, od kada je upisao 534 utakmice i postigao 39 golova, a novi ugovor trajaće do 30. juna 2025. godine, naveo je klub na svom sajtu.
Za 12 godina u Madridu, Modrić je osvojio 26 titula - šest Liga šampiona, pet Svetskih klupskih prvenstava, četiri Super kupa Evrope, četiri španske La lige, dva španska kupa i pet španskih Superkupova.
Najtrofejniji je igrač Reala u istoriji kluba.
 
Na individualnom nivou, dobitnik je Zlatne lopte, a bio je proglašavan i za igrača godine od strane FIFA i UEFA.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Debakl Srbije protiv Engleske

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Beogradu od selekcije Engleske 0:5, u svojoj četvrtoj utakmici u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

KSS: Svetislav Pešić nije smenjen

Informaciju da je Svetislav Pešić smenjen sa mesta košarkaša Srbije koju je objavio Tanjug, ekspresno je demantovao Košarkaški savez Srbije.

Karlos Alkaraz osvojio US open

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je US open pobedivši u finalu italijana Janika Sinera rezultatom 3:1 u setovima.

Verstapen slavio u Monci

Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je trke Formule 1 za Veliku nagradu Italije, čime je četvorostruki uzastopni svetski prvak ostvario prvi trijumf nakon sredine maja.