Najbolja sportiskinja Srbije za 2025. godinu je iz prvog puta preskočila 1,84 metra, 1,87; 1,90; 1,92 i 1,96, a zatim je iz trećeg puta savladala 1,98.
Srpska atletičarka je tako izjednačila svoje i državne rekorde na otvorenom i dvorani, koji sada iznose 1,98 metara.
Topić će 11. februara nastupiti na mitingu u Beogradu.
Srpski atletičar Armin Sinačević zauzeo je u Lođu treće mesto.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Дуле
Кале
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar