Nema dodatnog produžetka raspusta

Školski raspust za učenike u centralnoj Srbiji neće biti ponovo produžen i prvi radni dan je sreda, 11. januar, rečeno je danas u Ministarstvu prosvete.
Raspust je do srede produžen zbog gripa. Odluka o tome da neće biti dodatnog produžetka doneta je posle informacija svih školskih uprava o situaciju u školama.
 
Zbog snega i izuzetno hladnog vremena, lokalnim samoupravama je ostavljeno da u dogovoru s direktorima škola organizuju nastavu na područjima gde ima najviše problema.
 
U Vojvodini đaci u školu kreću 16.januara.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

AMSS: Automobili na granicama čekaju do 40 minuta

Automobili na graničnim prelazima čekaju do 40 minuta, dok su dvočasovna zadržavanja za kamione zabeležena samo na izlazu prelaza Sremska Račaka ka BIH, saopštio je popodne Auto-moto savez Srbije (AMSS).