VIDEO: U Krupnju poplavljena škola, voda odnela deo puta

U Krupnju i 10 okolnih sela proglašena je vanredna situacija zbog kiše koja je juče u popodnevnim satima nanela velike probleme meštanima.
VIDEO: U Krupnju poplavljena škola, voda odnela deo puta
Foto: Pixabay
Poplavljeno je 50 kuća i osnovna škola u centru Krupnja, a 15 đaka je evakuisano, prenosi RTS i dodaje da škola neće raditi do ponedeljka.
 
Zbog velike količine padavina izlile su se reke Bogoštica, Likodra i Brštica.
 
Kako se navodi, za 45 minuta palo je 78 litara kiše po kvadratnom metru, pa su rečice i potoci sa Sokolskih planina brzo nadošli. Najveće probleme napravila je reka Bogoštica koja je poplavila domaćinstva i odnela deo puta koji vodi ka istoimenom selu.
 
 
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija