Apel vozačima: Više strpljenja i tolerancije

Auto-moto savez Srbije (AMSS) apelovao je danas na vozače da, s obzirom na toplo vreme i pojačan saobraćaj zbog početka letnje turističke sezone, imaju više strpljenja za volanom, kao i da u slučaju većih gužvi imaju više tolerancije, naročito na deonicama na kojima se izvode radovi.
Apel vozačima: Više strpljenja i tolerancije
Foto: 021.rs
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja.
 
Zadržavanja, kako je saopštila Uprava granične policije, nema ni na putničkim terminalima graničnih prelaza, dok kamioni na izlazu na Horgošu čekaju šest sati, a na Kelebiji sat vremena.
 
AMSS podseća da često dolazi do formiranja dužih kolona vozila na ulazu i na izlazu iz Mađarske i Hrvatske i tada zadržavanja mogu biti višesatna i duža u odnosu na zadržavanje koje vozače očekuje na graničnim prelazima u Srbiji.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • :/

    15.06.2019 13:48
    -
    Ne treba nama vise strpljenja, nego bolji putevi.
    Na ovakvim putevima i u ovakvim uslovima, poludeo bi i budisticki monah.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija