Korona u Srbiji: Preminulo još 26 obolelih, kovid utvrđen kod još 11.248 ljudi

U Srbiji je u poslednja 24 sata preminulo 26 osoba od posledica korona virusa, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs.
Korona u Srbiji: Preminulo još 26 obolelih, kovid utvrđen kod još 11.248 ljudi
Foto: 021.rs
Na koronu je testirano 25.323 osobe, od kojih je 11.248 bilo pozitivno.
Na respiratorima je 99 pacijenata.
Ukupno je u bolnicama 2.436 osoba.
 
U Srbiji je od početka epidemije potvrđeno 1.436.395 slučajeva infekcije.
 
Kako je objavljeno na sajtu Ministarstva zdravlja, do sada je preminulo 13.071 obolelih. 
 
Procenat smrtnosti je 0,91 odsto.
 
Urađeno je ukupno 7.634.520 testiranja.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Dijana Hrka ponovo bila u bolnici

Dijana Hrka, koja štrajkuje glađu već 14. dan u blizini Skupštine Srbije, ponovo je danas bila u bolnici Medigrup zbog pogoršanog zdravstvenog stanja.

Dijana Hrka dve nedelje štrajkuje glađu

Dijana Hrka štrajkuje glađu 14. dan blizu Skupštine Srbije u Beogradu. Ratni veterani koji čuvaju šator u kome Hrka štrajkuje već dve nedelje kažu za N1 da je njeno stanje stabilno i nepromenjeno.