Beograđanin uhapšen zbog sumnje na pranje novca: Imao 22.850 evra i 180.000 dinara
03.06.2026.•
0
Služba za borbu protiv korupcije kriminalističke policije uhapsila je dvadesetšestogodišnjeg P.G. iz Beograda zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo "pranje novca".
Komentari 6
@Mihajlo
Mihajlo
Nemam ništa protiv šetnje gej građana i borbe za prava kroz iste, ali protiv sam nametanja agende lgbt... nevladinih organizacija jer one se ne bore za bolji položaj gej građana ove zemlje već se bore za ciljeve organizacija kojima pripadaju. Dokaz za to su provokacije hrišćanski orjentisanih građana(od kojih pojedince ne aboliram zbog njihovog provociranja) a i šta će zastava MAP-a na paradi!?
Nekom očigledno odgovara stvaranje ovakve atmosfere u društvu i uzgajanje ekstremizma bez obzira sa koje strane dolazi.
PoP
To što pojedinci pripadnici bezbednosti tuku, to ne podržavamo.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar