Iz policije je saopšteno da je uhapšen M. B. (1987), koji je osumnjičen i da je pre izvesnog vremena vatrenim oružjem ranio dvojicu policajaca.
Uhapšeni je i na spisku osumnjičenih za paljenje automobila u Zubinom Potoku, registrovana na lokalne RKS tablice.
Protiv uhapšenog je podneta krivična prijava za četiri krivična dela: učešće ili organizovanje organizovane kriminalne grupe, ubistvo u pokušaju, izazivanje opšte opasnosti i napad na službeno lice u toku vršenja službene dužnosti.
Poslednjih dana u četiri severne opštine prijavljeno je više paljenja automobila sa tablicama RKS.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
Cicka
Realista
R49
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar