Kamioni na Horgošu i Kelebiji čekaju četiri sata da izađu iz Srbije

Auto moto savez Srbije (AMSS) je saopštio da kamioni na prelazima Horgoš i Kelebija sa Mađarskom čekaju četiri sata da izađu iz Srbije.
Kamioni na Horgošu i Kelebiji čekaju četiri sata da izađu iz Srbije
Foto: 021.rs (arhiva)

AMSS je naveo da kamioni, na prelazu Batrovci sa Hrvatskom čekaju četiri sata, na Bezdanu tri, a u Bogojevu pet sati da napuste Srbiju.

"Zadržavanje je posledica aktivnosti susednih graničnih organa", piše u saopštenju.
Automobili na prelazu Preševo sa Severnom Makedonijom čekaju 15 minuta, na ulazu i izlasku iz Srbije, dodao je AMSS.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Dve godine od oružanog napada u Banjskoj

Danas se navršava druga godišnjica oružanog incidenta u selu Banjska na severu Kosova i Metohije u kom je u napadu grupe uniformisanih Srba ubijen kosovski policajac, posle čega su u razmeni vatre ubijena i trojica Srba