Gašić je na svečanoj sednici Skupštine opštine Ćićevac, povodom Dana te opštine, kazao da mu je to priznanje važno i govorio o poplavama koje su pogodile taj kraj.
"Zajedničkim snagama i danonoćnom borbom pripadnika Sektora za vanredne situacije ministarstva unutrašnjih poslova i lokalne samouprave, uspeli smo da, uprkos velikoj šteti, spasimo ono najvažnije, ljudske živote", rekao je Gašić.
Predsednica Opštine Ćićevac Mirjana Krkić rekla je da je ta opština "nakon teškog perioda, od konstituisanja novog saziva opštinskog parlamenta, uspela da stabilizuje budžet i obezbedi novac za sufinansiranje mnogih projekata kod nadležnih ministarstava".
"I sve ovo uz pomoć odgovorne politike predsednika Srbije Aleksandra Vučića, vlade i Bratislava Gašića. Otuda i naša iskrena želja da se gospodinu Bratislavu Gašiću, ministru unutrašnjih poslova, zahvalimo najvišim priznanjem opštine, a to je povelja počasnog građanina", kazala je Krkić.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 6
Jarvis
МЗ
pape
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar