Pritvor vozaču Hitne pomoći osumnjičenom za trgovinu drogom

Više javno tužilaštvo u Novom Pazaru odredilo je pritvor S.P. (48), vozaču Hitne pomoći iz Raške osumnjičenom za trgovinu narkoticima.
Pritvor vozaču Hitne pomoći osumnjičenom za trgovinu drogom
Foto: 021.rs
Kako je saopšteno, njemu je određen pritvor do 30 dana.
S.P. je uhapšen pre dva dana na putu Raška-Novi Pazar.
Policija je tada u sanitetskom vozilu kojim je upravljao našla više od tri kilograma marihuane.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Teme

droga

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Momčilo Trajković tužio Anu Brnabić

Momčilo Trajković iz Srpskog nacionalnog veća Kosova tužio je predsednicu Skupštine Srbije Anu Brnabić zbog povrede časti, jer je 30. juna na Pinku rekla da je "zaradio milione na prodaji srpske zemlje Albancima".