Da li su kazne za izazivanje saobraćajne nesreće dovoljno stroge: Ove godine na putevima poginulo 390 osoba
26.10.2025.•
0
Saobraćajni veštak i profesor na Saobraćajnom fakultetu Boris Antić izjavio je da saobraćajne nesreće nose velike žrtve te je baš zbog toga važno da se strogo poštuju svi propisi.
Komentari 9
Kad se
Nešto mi liči
bas cu da pokusam
kom da uzme prase
18.07.2024 • 14:04
@ns
Da si malo bolje upućen, znao bi da se srpska granica može preći sa nemačkom (i svakom drugom EU) ličnom kartom, dakle pasoš Kosova mu nije potreban za prelazak srpske granice (on svakako i ne važi u Srbiji).
Mislim da to bas i nije tacno.
zztop
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar