Anđelković: Od 8. decembra prijava imovine za legalizaciju i u Pošti Srbije, bez naplate usluge

Građani Srbije će od ponedeljka, 8. decembra, u poštama širom Srbije moći da prijave svoju imovinu za legalizaciju.
Anđelković: Od 8. decembra prijava imovine za legalizaciju i u Pošti Srbije, bez naplate usluge
Foto: 021.rs
Ovo je izjavio v. d. direktora Pošte Srbije Zoran Anđelković.
"Od 8. decembra građanima će biti na raspolaganju 560 šaltera širom Srbije", kazao je Anđelković novinarima.  
 
On je kazao da ta usluga neće biti naplaćivana, navodeći da Pošta Srbije želi da pomogne u realizaciji tog velikog projekta.
Prijave po novom Zakonu o upisu prava na nepokretnostima počinju 8. decembra i trajaće do 8. februara 2026. godine.
 
Prijave se mogu podnositi elektronski u bilo kojoj opštini bez obzira na mesto gde se nekretnina nalazi. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija