Uhapšeno dvoje zbog krađe slike iz galerije ULUS u Beogradu

Beogradska policija uhapsila je dve osobe zbog krađe iz galerije Udruženja likovnih umetnika Srbije (ULUS).
Uhapšeno dvoje zbog krađe slike iz galerije ULUS u Beogradu
Foto: Pixabay (ilustracija)

Uhapšeni su S.H. (41) i Ukrajinka S.T. (24), saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

Oni se sumnjiče da su 26. januara ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje".
 
 
Foto: MUP Srbije
 
Policija je sliku vratila vlasniku.

Protiv osumnjičenih biće podneta krivična prijava za krađu.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • /

    05.02.2026 19:50
    /
    sigurno zbog rama.
    ram je skuplji od slike

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Bosutske šume stavljene pod zaštitu

Vlada Srbije usvojila je Uredbu o proglašenju Specijalnog rezervata prirode Bosutske šume, čime je ovo područje stavljeno pod zaštitu kao prirodno dobro od izuzetnog značaja.