Vozač koji je kolima udario muškarca od 90 godina u Beogradu osumnjičen za pokušaj ubistva

M. S. (41) koji je danas u podne na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Profesora Mihaila Đurića automobilom na pešačkom prelazu udario muškarca od 90 godina, sumnjiči za pokušaj ubistva.
Ovaj incident se dogodio kod Pravnog fakulteta u Beogradu, dok su studenti i građani sa 16 minuta tišine odavali pošti stradalima u padu nadstrešnice Železničke staniuce u Novom Sadu.
Kako navodi MUP, "tokom neprijavljenog javnog okupljanja, automobil 'opel astra' kojim je upravljao M. S, nakon verbalne rasprave sa učesnicima okupljanja, probio je blokadu vožnjom u rikverc i udario muškarca (90) na pešačkom prelazu, nanevši mu, za sada, neutvrđen stepen povreda".
"Osumnjičeni je ubrzo uhapšen, a po nalogu tužioca Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, određeno mu je zadržavanje do 48 sati zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju. Povređeni muškarac je prevezen u Urgentni centar", kažu u MUP-u.
 
Detaljnije o incidentu čitajte OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Jovo babi

    15.05.2026 06:30
    Hfhi
    Pa vucic se ga osloboditi a ustavni sud podrzati
  • @Нн

    14.05.2026 18:42
    znas ti onu narodnu
    "Cega se pametan stidi, tim se budala ponosi"
  • Nenad

    14.05.2026 18:05
    Ruke su im još krvavije!
    16 minuta tišine ih jako boli, jer ih podseća da su im ruke krvave! Dok ne bude pravde, biće i obeležavanje sećanja na žrtve. Narod neće zaboraviti i neće oprostiti! Neljudskost pokazuju i zluradi komentari na uzrast stradalog. Taj čovek je rođen 1936. , preživeo ratove da bi ga neki dripac namerno zgazio 2026 godine!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija