"Ne može pobediti nijedna ideološka, stranačka ni bilo koja lista, čak ni imena ni prezimena nisu previše bitna. Bitno je da ima za svakog po nešto. Kao što Vučić na svojoj listi ima - od Šešeljevih radikala do Saveza vojvođanskih Mađara, Usame Zukorlića, nekih ekstremnih srpskih nacionalista, levičara i desničara", kazao je Milivojević za "Nedeljnik".
Naveo je da su dve glavne studentske poruke bile obračun sa korupcijom i ispitivanje porekla imovine, a da je treća glavna poruka - promena sistema.
"Tu se već sada mogu pronaći ne samo oni koji su podržavaoci potencijalne studentske liste, nego čak i predstavnici opozicionih stranaka, odnosno glasači opozicionih stranaka, koji naravno iz svojih pomalo egoističnih razloga sve ovo vreme kalkulišu da li su za izbore sad ili su malo kasnije", rekao je Milivojević.
"Keč-ol" je partija ili koalicija koja nije utemeljena po jasnom i striktnom ideološkom ključu, ona teži da obuhvati najveći broj glasača različitih ideoloških profila i drugih određenja, uz pomoć populističkog narativa.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar