Nišlija na kokainu vozio električni trotinet, pa isključen iz saobraćaja

Niška policija isključila je iz saobraćaja 46-ogodišnjeg muškarca jer je vozio električni trotinet pod dejstvom kokaina.
On je takođe vozio trotoarom na Sinđelićevom trgu i bez identifikacione nalepnice. 
Zadržan je u policiji.
Protiv njega će biti podnete prekršajne prijave.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Nenad

    30.06.2026 17:49
    Trotinet
    Da li je moguće da nije imao nalepnicu za trotinet!?
  • Igrutin

    30.06.2026 16:37
    bolid
    Dobro, pa nije vozio Mc Larena, majku mu. samo mu proverite nivo mokrace u krvi.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Automobili čekaju do sat vremena na prelazima

Automobili trenutno na izlaz iz zemlje najduže čekaju na granici sa Mađarskom, jer je vreme zadržavanja na Kelebiji sat vremena, a na Horgošu 1 i Horgošu 2 po 50 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije.