Kamioni čekaju pet sati u Šidu, na ostalim prelazima situacija bolja

Teretna vozila na izlazu iz Srbije preko graničnog prelaza Šid zadržavaju se pet sati, dok se četiri sata čeka na prelazu Bezdan, saopštio je Auto moto savez Srbije (AMSS).
 Kamioni čekaju pet sati u Šidu, na ostalim prelazima situacija bolja
Foto: 021.rs
Kamioni po tri sata čekaju na Kelebiji i Batrovcima, dva sata na Horgošu i sat vremena na prelazu Sremska Rača, navedeno je u saopštenju.
Putnička vozila na izlazu Preševo čekaju nešto manje od pola sata.
Na ostalim prelazima nema zadržavanja.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija