Raspisan tender za hitne popravke na Železničkoj stanici u Staroj Pazovi: Popucala stakla na nadstrešnici

Infrastruktura železnice Srbije raspisala je tender za izvođača radova na hitnim intervencijama na staničnim zgradama, koji se odnosi na sanaciju nadstrešnice Železničke stanice u Staroj Pazovi.
Raspisan tender za hitne popravke na Železničkoj stanici u Staroj Pazovi: Popucala stakla na nadstrešnici
Foto: 021.rs

Predmet radova je uklanjanje i zamena oštećenih staklenih panela na nadstrešnici iznad stanice, gde je usled pucanja i oštećenja nastala potreba za hitnom sanacijom iz bezbednosnih razloga, piše eKapija.

Biće demontirana četiri postojeća panela, a umesto njih ugrađena nova kaljena sigurnosna stakla debljine 8+8 mm sa sigurnosnom folijom, uz upotrebu odgovarajućih podloga i silikonskih masa otpornih na ekstremne temperature i UV zračenje.

Izvođač će biti u obavezi da obezbedi svu potrebnu opremu za rad na visini, primenu mera bezbednosti i zdravlja na radu, kao i bezbedno odlaganje otpada na ovlašćenu deponiju.

Radovi moraju biti izvedeni u roku od 60 dana od uvođenja u posao, uz mogućnost pomeranja roka u slučaju nepovoljnih vremenskih uslova.

Rok za podnošenje prijava je 12. septembar.

Železnička stanica Stara Pazova nalazi se na prugama Beograd-Šid i Beograd-Novi Sad-Subotica, raspolaže sa sedam koloseka i predstavlja važno čvorište na severu Srbije.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Fića

    29.08.2025 08:23
    Hoće'l da...?!
    Hoće'l da pregledaju noseće stubove duž pruge...?!
    "Nešto se dosetjam" da bi i to bilo korisno za sigurnost putnika...!!!
  • Atanas

    28.08.2025 08:00
    Zna li se
    Jel boske dobio posao?
  • Nikola

    27.08.2025 19:18
    Ni tu nadstresnicu nisu rekonstruisali. More, i nakovanj bi pokvarili.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina