Muškarci povređeni kod Metroa, automobil se od siline udarca prevrnuo na krov

Dva muškarca su povređena u udesu koji se dogodio oko 14 časova na raksrsnici Industrijske i Puta novosadskog partizanskog odreda.
Muškarci povređeni kod Metroa, automobil se od siline udarca prevrnuo na krov
Foto: 021.rs
Vozači su zadobili lakše povrede.
Materijalna šteta na vozilima je velika, a jedno se od siline udarca prevrnulo na krov. 
Kako za 021.rs kaže portparol Hitne pomoći dr Zorana Krulj, povređeni su tridesettrogodišnji i tridesetjednogodišnji muškarci, koji su zbrinuti na licu mesta.
 
Oni su dobili uput za dalje zbrinjavanje. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 
Ranije danas, oko 10 časova, dogodila se nezgoda u Petrovaradinu, kod restorana "Akva Doria", gde su se sudarili automobil i kamion. 
 
Pedesettrogodišnji muškarac zbrinut je na licu mesta i prevezen na odeljenje hirurgije Urgentnog centra KCV.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Djole

    06.06.2023 20:32
    Kruzni tok
    Kruzni tok ili semafor pre neko nastrada!
  • Mik

    06.06.2023 20:28
    Samo sto nisu
    Ekipo da gradske vlasti!
    Koliko treba da se desi udesa da bi se trgnuli???? Ajde bagro ubacite u brzinu i resite brzoooo pa onda mozete da svecano otvorite semafor sve sa novinarima.

    Frekvencija saobracaja na ovoj raskrsnici je enormna, verujete mi, svaki dan minimum dva puta prolazim

    Zakljucak: sutra na radne zadatke! Jasno?
  • Nov

    06.06.2023 16:56
    Kabel
    Ovo je kod starog Novkabela, to jest novi NS Office Park.
    Doselili se IT firme, odjednom 500+ vise automobila na dan tuda prolazi, prosek 1 udes nedeljno.

    Semafor u najavi...

    Kruzni tok please, ima prostora dovoljno...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika