Nastavak suđenja za pljačku menjačnice u Temerinu u januaru: Pred sudijom samo jedan optuženi
21.12.2025.•
0
Nastavak suđenja za pljačku menjačnice u Temerinu, koja je počinjena 22. septembra 2023. godine, zakazan je za 29. januar naredne godine.
Komentari 13
Bolek
To je ulica u kojoj je škola, načičkana je pešačkim prelazima i ležećim policajcima. Ako je tebi palo na pamet da u njoj bilo kada voziš preko 30 na sat ti si ozbiljan bolesnik.
Sabahudin
BGD 011
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar