Sve veći broj Novosađana javlja se lokalnom zaštitniku građana sa svojim problemima, a tokom prethodne godine najviše pritužbi odnosilo se na inspekcijske službe.
Kome treba da se zalimo na smrad koji se oseca skoro svako vece? I molim vas da ne lupate minuse, svi udisemo isti vazduh kojoj got opciji da naginjemo.
bole pandure pendrek sto se narod zali
ako si drug clan mos' da radis sta oces, pandur te ne dira, komsija se zali na dreku nocnu nekoliko puta a pandur drema dok drug clan sa ekipom pevusi na sav glas
bagra je to
Predlažemo gradonačelniku da prošeta pešačkom zonom i pored hotela "Vojvodina" u 1.30-2.00h da vidi šta se dešava i kakva je galama,neretko i tuče u strogom centru grada.Komunalci dozvoljavaju "produženo" radno vreme pojedinih kafana sa živom muzikom i neće da rade svoj posao za koji ih plaćaju građani.
Kad gradonačelnik prošeta,sve će mu biti jasno,ako ga uopšte zanimaju problemi stanara na ovoj lokaciji.
Bezvlašće,bezakonje i korupcija vlada Novim Sadom.Komunalna policija se "slizala" sa pojedinim noćnim klubovima,pivnicama i kafićima.Centar grada i pešačka zona nema mira za dane vikenda jer kafane rade do 2-3 sata posle ponoći,iako je radno vreme do 01 sat.Komunalci ne rade svoj posao,korupcija i veze dominiraju.Policije nema nigde,iako se zna da su vikendi kritični u centru.Galama,divljanje,tuče oko dva sata ujutro su redovna pojava.
Nekada se znao red u pešačkoj zoni,sada je užas.Sramota za ovaj grad.Grad "Kulture",nema tu ni trunke kulture.Ovo više nije grad za primer,a nekad je bio.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Postupanje MUP-a, buka u komšiluku: Na šta se sve Novosađani žale zaštitniku građana?
Marija Bulić
Novi Sad
•07.05.2026.
•18:00 > 18:27
Komentari 4
Vazduh
dacic
ako si drug clan mos' da radis sta oces, pandur te ne dira, komsija se zali na dreku nocnu nekoliko puta a pandur drema dok drug clan sa ekipom pevusi na sav glas
bagra je to
Kiklop
Kad gradonačelnik prošeta,sve će mu biti jasno,ako ga uopšte zanimaju problemi stanara na ovoj lokaciji.
Novosađanin
Nekada se znao red u pešačkoj zoni,sada je užas.Sramota za ovaj grad.Grad "Kulture",nema tu ni trunke kulture.Ovo više nije grad za primer,a nekad je bio.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H