Kome vozovi ne znače neka se ne voze. Da imali smo vozove dva ipo sata do Bg. Meni znači da brzo stignem. Da li je voz leteo, naginjao se.....od prvog danq se vozim ništa slično se nije desilo.
Треба избегавати ове возове. Ем су несигурни, ем су укидали железнички саобраћај пред сваки велики митинг у Београду. Јесмо ли ми будале да их финансирамо куповином карата?
Vesti o mašinovođi su protivurečne; po jednim je kriv za incident, a po drugim je heroj jer je održao voz na šinama. Iskustvo nas uči da treba verovati putnicima.
Bolje da nisu menjali ništa,ranije nam bar vozovi i tramvaji nisu iskakali sa šina osim na par mesta ovi tetetni gde je sve bilo organizovano i orkestrirano sa vrha vlasti.
Ovako smo dobili kvalitete do jaja i košta nas kao da smo pravili novu prugu Bar-Beograd-Subotica sa sve novi stanicama.
Svi smo mi u Srbiji putnici iz filma "Ko to tamo peva", sve vreme visi nad nama neka crna slutnja, pa se na kraju i dogodi.
Vreme vladavine SNS-a ne treba računati godinama, nego brojem nesreća. Koja po broju je bila nadstrešnica, 10, 11, da li zna neko da izbroji?
"Tofu gradnja" je izmišljotina jednog američkog blogera koji je za tu kampanju dobio pare. Postavljao je snimke nastale posle veliko zemljotresa u Šangaju i tvrdio da su to novoizgrađene zgrade širom Kine. Možete lako pronaći i dokaze za tu prevaru. Nije sve što vidite na internetu istina!
A cesta "nova"od Rume ka Irigu 2 trake za tunel
Ko za "Skejbord"valovi ...Dali je to OK pitam ??nekritikujem nije mi jasno u ravnici da cesta "brdovita svakih 500m??
"Nikakva kontrola kvaliteta nije rađena", a kontrolu radili Nemci! Pritom su prugu BG-NS gradili Rusi. Inače, Kinezi su najbolji graditelji pruga na svetu. Sve američke pruge izgradili Kinezi, napravili prugu do Tibeta. Ali, eto, sve bolje znaju komentatori 021.
Ne daj boze nekog jaceg zemljotresa ili neke jace kise, odosmo mi u 3 lepe sa ovim korumpiranim likovima i sve botovima koji klicku, a ginu po zemlj od rupa na putu
Izgleda da je jedan od uzroka i kvalitetan tucanik iz Mađarske koji je Oskar uvezao za svog brata Orbana. Tek će se sve velike afere otvoriti, a mnogi će morati da odgovaraju. Počev od zaštite kineskih kompanija, pa onda mađarskih itd.
Ta se pruga nadgleda non stop jer poslednje 2 godine stalno neko stavlja kamenje i jos ponesto na prugu i to konkretno kod Karlovaca sto ja znam ... Satro, deca se igraju... Da ne pricam o konstantnim pokusajima kradja delova, sajli i ostalo.... Nismo mi dorasli...
Ovde će se sa velikom sigurnošću desiti neka žešća železnička nesreća.U roku od odmah do sledećih par godina.Ne želim to ali to vam je prilično sigurno.
Koji je bre ovo vec takav incident u zadnjih mesec dana? Moze jednom da se desi takav incident, ima ih i u razvijenijim zemljama, ali nema ih 5-6 u mesec dana. Zakidala je svaka vlast, ali samo su Milosevic i ovi sada zakidali na osnovama. Jos i Prokop preti da se surva ljudima na glavu. A caciji ce i dalje kao foke da aplaudiraju po komandi.
Sigurno će se desiti železnička nesreća,nema šanse da su Kinezi to dobro napravili i još manje ima šanse da će je propisno održavati.
Sve će se raspasti i beogradska stanica je pred urušavanjem.Kada se opet desi nesreća,niko ništa neće popravljati i sve će ostati u ruševinama.
Ko je i kako ugovorio i izvodio radove, dobro je ta pruga i potrajala. Da li ste očekivali da iz tih ćaci kombinacija nastane nešto što nije opasno po život?
Само да преживимо ову организовану криминалну групу која је упропастила све што је дотакла од када је отела државу. Надам се да ће сва СНС багра одговарати пре него што још неко погине од њихових пројеката и грађевина. Доле СНС паразити!
Ljudi, manite se tih vozova, dok se hulja ne najuri, i onda sve detaljno ispita i prekontroliše. Računajte da nikakva kontrola kvaliteta nije rađena, i nemojte se nepotrebno kockati sa vašim životima. Nešto što juri 160-200 km/h, i teško je par stotina tona, pri najmanjem izletanju, vodi sve u njemu u sigurnu smrt.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Novosađanke o vozu koji je umalo ispao iz šina: "Mislile smo da se prevrćemo"
Autor: 021.rs
Novi Sad
•08.05.2026.
•15:39 > 19:06
Komentari 46
Tanja
Маша
696
Ko to tamo sere
Ovako smo dobili kvalitete do jaja i košta nas kao da smo pravili novu prugu Bar-Beograd-Subotica sa sve novi stanicama.
Fića
Branko
Vreme vladavine SNS-a ne treba računati godinama, nego brojem nesreća. Koja po broju je bila nadstrešnica, 10, 11, da li zna neko da izbroji?
Hana
Putnica
B
Ko za "Skejbord"valovi ...Dali je to OK pitam ??nekritikujem nije mi jasno u ravnici da cesta "brdovita svakih 500m??
@Penzioner
Što niste nadstrešnicu uhodali?
Toma
Pawlle
Filip
Klisans
dacic
kako ste providni
08.05.2026 • 19:14
Voz
U moje vreme su vozovi češće isklizavali nego sad pa šta? Evo me i dalje živ. Sve je to ok dok se ne uhoda.
Ti se i dalje uhodavas pa nisi ok.
p.s. ti si penzioner ali kada bi se gadjali tramvajima.
Leaa
Novosadjanka
/
guglajte za primere
Brane
novosadjanka
Slucajni Prolaznik
Mirko
sale
Mima
Blago vama.
ZasU
Ne zaboravite, pored svih izbornih mahinacija 40-tak posto ljudi svojevoljno glasa za ovo.
Sramota.
pera
Salamander
Talac
ZasU
Ne zaboravite, pored svih izbornih mahinacija 40-tak posto ljudi svojevoljno glasa za ovo.
Sramota.
Troy
:D
Aleksandar
Mirko
Alisa
Jadna li si Srbijo
Sava
Nwankwo Kanu
Dejan
Sve će se raspasti i beogradska stanica je pred urušavanjem.Kada se opet desi nesreća,niko ništa neće popravljati i sve će ostati u ruševinama.
AntiZaNe
Snowpircer
buć
Filip
Penzioner
Sima
Слободан
Rasa sa salasa
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H