Autor: 021.rs

Novi Sad
08.05.2026.
15:39 > 19:06
Brzi voz "Soko", koji je juče saobraćao iz Petrovaradina ka Beogradu, umalo je iskočio iz šina, svedoče putnici.
  • Tanja

    11.05.2026 19:46
    Voz
    Kome vozovi ne znače neka se ne voze. Da imali smo vozove dva ipo sata do Bg. Meni znači da brzo stignem. Da li je voz leteo, naginjao se.....od prvog danq se vozim ništa slično se nije desilo.
  • Маша

    09.05.2026 18:33
    Изгоришимо железницу
    Треба избегавати ове возове. Ем су несигурни, ем су укидали железнички саобраћај пред сваки велики митинг у Београду. Јесмо ли ми будале да их финансирамо куповином карата?
  • 696

    09.05.2026 18:14
    Vesti o mašinovođi su protivurečne; po jednim je kriv za incident, a po drugim je heroj jer je održao voz na šinama. Iskustvo nas uči da treba verovati putnicima.
  • Ko to tamo sere

    09.05.2026 10:28
    Kvalitet
    Bolje da nisu menjali ništa,ranije nam bar vozovi i tramvaji nisu iskakali sa šina osim na par mesta ovi tetetni gde je sve bilo organizovano i orkestrirano sa vrha vlasti.
    Ovako smo dobili kvalitete do jaja i košta nas kao da smo pravili novu prugu Bar-Beograd-Subotica sa sve novi stanicama.
  • Fića

    09.05.2026 09:27
    Mašinovođi dati Orden.
    Ako je neko zaslužio Orden, to je mašinovođa ove kompozicije.
  • Branko

    09.05.2026 08:47
    Svi smo mi u Srbiji putnici iz filma "Ko to tamo peva", sve vreme visi nad nama neka crna slutnja, pa se na kraju i dogodi.
    Vreme vladavine SNS-a ne treba računati godinama, nego brojem nesreća. Koja po broju je bila nadstrešnica, 10, 11, da li zna neko da izbroji?
  • Hana

    09.05.2026 08:40
    @/
    "Tofu gradnja" je izmišljotina jednog američkog blogera koji je za tu kampanju dobio pare. Postavljao je snimke nastale posle veliko zemljotresa u Šangaju i tvrdio da su to novoizgrađene zgrade širom Kine. Možete lako pronaći i dokaze za tu prevaru. Nije sve što vidite na internetu istina!
  • Putnica

    09.05.2026 08:39
    Tunel
    A tunel koji grade kroz Frušku? Jeza me već sada prolazi.
  • B

    09.05.2026 08:38
    V
    A cesta "nova"od Rume ka Irigu 2 trake za tunel
    Ko za "Skejbord"valovi ...Dali je to OK pitam ??nekritikujem nije mi jasno u ravnici da cesta "brdovita svakih 500m??
  • @Penzioner

    09.05.2026 07:26
    To vaše sns uhodavanje.
    Što niste nadstrešnicu uhodali?
  • Toma

    09.05.2026 07:22
    rusi
    Zar nisu ovu prugu pravili rusi?
  • Pawlle

    09.05.2026 07:15
    I ovde nisu kinezi krivi verovatno su radili marsovci....
  • Filip

    09.05.2026 06:33
    "Nikakva kontrola kvaliteta nije rađena", a kontrolu radili Nemci! Pritom su prugu BG-NS gradili Rusi. Inače, Kinezi su najbolji graditelji pruga na svetu. Sve američke pruge izgradili Kinezi, napravili prugu do Tibeta. Ali, eto, sve bolje znaju komentatori 021.
  • Klisans

    09.05.2026 03:11
    Zemljotres
    Ne daj boze nekog jaceg zemljotresa ili neke jace kise, odosmo mi u 3 lepe sa ovim korumpiranim likovima i sve botovima koji klicku, a ginu po zemlj od rupa na putu
  • dacic

    09.05.2026 00:07
    iz vazduha se vidi kvalitet izrade, malo je drugacije u vagonu
  • kako ste providni

    08.05.2026 23:50
    ćacike
    Penzioner
    08.05.2026 • 19:14
    Voz
    U moje vreme su vozovi češće isklizavali nego sad pa šta? Evo me i dalje živ. Sve je to ok dok se ne uhoda.

    Ti se i dalje uhodavas pa nisi ok.
    p.s. ti si penzioner ali kada bi se gadjali tramvajima.
  • Leaa

    08.05.2026 23:25
    Kvalitetan tucanik iz Mađarske
    Izgleda da je jedan od uzroka i kvalitetan tucanik iz Mađarske koji je Oskar uvezao za svog brata Orbana. Tek će se sve velike afere otvoriti, a mnogi će morati da odgovaraju. Počev od zaštite kineskih kompanija, pa onda mađarskih itd.
  • Novosadjanka

    08.05.2026 23:24
    Ta se pruga nadgleda non stop jer poslednje 2 godine stalno neko stavlja kamenje i jos ponesto na prugu i to konkretno kod Karlovaca sto ja znam ... Satro, deca se igraju... Da ne pricam o konstantnim pokusajima kradja delova, sajli i ostalo.... Nismo mi dorasli...

  • /

    08.05.2026 23:13
    /
    infrastrukturni kineski objekti koji se ruse sami od sebe se zovu tofu gradnja.
    guglajte za primere
  • Brane

    08.05.2026 22:16
    Ovde će se sa velikom sigurnošću desiti neka žešća železnička nesreća.U roku od odmah do sledećih par godina.Ne želim to ali to vam je prilično sigurno.
  • novosadjanka

    08.05.2026 22:05
    Mafija
  • Slucajni Prolaznik

    08.05.2026 21:42
    Nije bilo povređenih... jes neko se onesvestio, ali ono... ne vidi se.
  • Mirko

    08.05.2026 21:40
    Oni znaju
    Jednom se desilo i oni bas znaju da je mogao da iskoci iz sina, a dnevno minimalno voz prodjne 12 puta trasu....i nista se ne desi...
  • sale

    08.05.2026 21:35
    Znači,sve je istina.Po aktivnostim botova,sve je jasno.
  • Mima

    08.05.2026 21:29
    @Penzioneru
    Sreća pa niste bili u tim vozovima.
    Blago vama.
  • ZasU

    08.05.2026 21:24
    Ocekivano
    Sve sto su napravili ce propasti, pa ti narode opet biraj ove.

    Ne zaboravite, pored svih izbornih mahinacija 40-tak posto ljudi svojevoljno glasa za ovo.

    Sramota.
  • pera

    08.05.2026 21:22
    ..
    Srpska Zeleznica Smrti
  • Salamander

    08.05.2026 21:16
    prejezivo!
    Kao da se nslazimo u igrici preživljavanja, sli je toliko ozbiljno, da nam se svest umnožava
  • Talac

    08.05.2026 21:07
    Sockol je voz za hrabre. Ja nisam.
  • ZasU

    08.05.2026 20:55
    Ocekivano
    Sve sto su napravili ce propasti, pa ti narode opet biraj ove.

    Ne zaboravite, pored svih izbornih mahinacija 40-tak posto ljudi svojevoljno glasa za ovo.

    Sramota.
  • Troy

    08.05.2026 20:55
    .
    Na žalost, samo je pitanje vremena, ovaj put tragedija je izbegnuta..
  • :D

    08.05.2026 20:31
    AI, dali je ovo istina?
  • Aleksandar

    08.05.2026 20:15
    Odgovor
    Popustile spojnice zbog korupcije i kriminala.
  • Mirko

    08.05.2026 20:01
    I sta sad?
    Realno dnevno kroz te trase prodje 20 puta voz, i onda se desi neki malo jaci incident koji je za njih normalan i vi napravite skandal...
  • Alisa

    08.05.2026 19:48
    Strasno
    Sve se bojim da ce Srbija skupo platiti sav fuseraj koji je napravljen..A kinezi i dalje nedostupni sudskim organima..
    Jadna li si Srbijo
  • Sava

    08.05.2026 19:48
    Kinezi!
  • Nwankwo Kanu

    08.05.2026 19:44
    PUMPAJ!!!!
    Koji je bre ovo vec takav incident u zadnjih mesec dana? Moze jednom da se desi takav incident, ima ih i u razvijenijim zemljama, ali nema ih 5-6 u mesec dana. Zakidala je svaka vlast, ali samo su Milosevic i ovi sada zakidali na osnovama. Jos i Prokop preti da se surva ljudima na glavu. A caciji ce i dalje kao foke da aplaudiraju po komandi.
  • Dejan

    08.05.2026 19:43
    Sigurno će se desiti železnička nesreća,nema šanse da su Kinezi to dobro napravili i još manje ima šanse da će je propisno održavati.
    Sve će se raspasti i beogradska stanica je pred urušavanjem.Kada se opet desi nesreća,niko ništa neće popravljati i sve će ostati u ruševinama.
  • AntiZaNe

    08.05.2026 19:40
    Na molbu predsednika
    Lex specijalisom smanjiti brzinu na brzinu konja u kasu.
  • Snowpircer

    08.05.2026 19:34
    Ko je i kako ugovorio i izvodio radove, dobro je ta pruga i potrajala. Da li ste očekivali da iz tih ćaci kombinacija nastane nešto što nije opasno po život?
  • buć

    08.05.2026 19:22
    Ove vesti o vozovima me uvek podsete na film "Cassandra crossing"
  • Filip

    08.05.2026 19:16
    Hahahahahaha! Čuj: putnici znaju da je voz "umalo iskočio iz šina"!
  • Penzioner

    08.05.2026 19:14
    Voz
    U moje vreme su vozovi češće isklizavali nego sad pa šta? Evo me i dalje živ. Sve je to ok dok se ne uhoda.
  • Sima

    08.05.2026 19:13
    Nije to nista sad ce predsednik da vam objasni
  • Слободан

    08.05.2026 19:12
    Само да преживимо ову организовану криминалну групу која је упропастила све што је дотакла од када је отела државу. Надам се да ће сва СНС багра одговарати пре него што још неко погине од њихових пројеката и грађевина. Доле СНС паразити!
  • Rasa sa salasa

    08.05.2026 19:09
    Ljudi, manite se tih vozova, dok se hulja ne najuri, i onda sve detaljno ispita i prekontroliše. Računajte da nikakva kontrola kvaliteta nije rađena, i nemojte se nepotrebno kockati sa vašim životima. Nešto što juri 160-200 km/h, i teško je par stotina tona, pri najmanjem izletanju, vodi sve u njemu u sigurnu smrt.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna