Autor: 021.rs

Novi Sad
08.05.2026.
16:13
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine - Vovođani (LSV) Bojan Kostreš uputio je danas pismo budućem premijeru Mađarske Peteru Mađaru.
  • Saša

    10.05.2026 06:35
    Studenti pobeđuju
    Ni žuti, ni plavi, ni crveni. Zbog svega ovoga treba promeniti sistem i dozvoliti studentima da reše sudbinu države.
  • Zeljko

    09.05.2026 21:07
    Rafinerija
    On zna a sama drzava se najmanje pita
  • Borhes

    09.05.2026 19:44
    Gojazni
    Podgijeni bi da zna, i mi bi da znamo zašto si plaćao Banatske šore i koliko ste uzeli para na kojekakvim glupostima!!!
  • Boki A

    09.05.2026 13:51
    Pravi
    Pravi se javio ..... Gde si bio kad se NIS prodavao Rusima ...
  • Lala Novi Sad

    09.05.2026 13:46
    pošto
    Uz svo dužno poštovanje prema građanima(kojima pripadam),odakle isti polažu pravo na takve informacije
  • Paja

    09.05.2026 08:07
    Otkud sada pa vi
    1. Srbija , nažalost , se ovde vrlo malo pita. Prodali su je pre 20 godina.
    2. Ko si ti da treba nešto da znaš ?
    3. Kako te nije sramota da se obracaš Madjarskom premijeru. Ko je on našem narodu ?
  • Peca

    09.05.2026 07:17
    Mafija
    Pod ovom vlascu tj. bezvlascu je bezbroj mutnih radnji i koruptivnih rasprodaja Srpske narodne imovine. Tajni dogovori nemogu biti nista drugo vec prikriveni koruptivni dogovori s ciljem otimanja ili ugradjivanja da bi se dobio deo novca. Ova vlast i slep narod debelo ce kostati generacije nase dece i na dalje iza njih...
  • Janko

    09.05.2026 06:48
    Re O
    Ooo, pa ni on nije sirot. Ima se svega bez dana staža
  • Mile

    09.05.2026 00:20
    Cuj ovog tek
    Uz duzno postovanje gdine Kostres, zaista ste politicki nebitni + pitanje koje namecete je zapravo staro 19godina. Punoletno je. Sada sta god oni ispregovaraju, neposteno, posteno sa muljanjem ili bez ipak ceka finalnu odluku OFAC-a.
  • Bane01

    09.05.2026 00:18
    Ko tebe šta pita?
  • po procentu

    08.05.2026 21:21
    Nelegitimno
    Lepo je što vode brigu ali nisu nadležni
    Sledeći x ako B da............
  • Jatovac

    08.05.2026 21:02
    Ko je ovaj?
  • NS

    08.05.2026 20:45
    Mnoge ovde treba podsetiti da je zločin nad ovim narodom samo prodaja NIS-a rusima za tepsiju ribe!!! Takođe treba podsetiti da su tu prodaju realizovali Dačić, Koštunica uz podršku DS-a. Sve ucesnike te prodaje treba pohapsiti i preispitati ko je tu za koliko dugačku robiju!!!
  • Particulare matter

    08.05.2026 20:45
    Koja je Srbija prevara od drzave. Kao novčani kapital tzv miloner upisao nevažeće obveznice Nemačke iz 1924, Kine iz 1950 i neke i kao 15 tona zlata u Švajcarskoj sa uverenjem iz 1966 . pa Alan Ford .
  • Blokader

    08.05.2026 20:33
    .
    Kostreš koji si ti fakultet kupio pošto nema šanse da si zavrsio…U to vreme si bio predsednik skupstine APV??Nesto mi se čini da si uzeo recept Tome grobara…..Studenti pobedjuju!!!!
  • Деда

    08.05.2026 19:54
    Одакле је овај искочио?
  • Penzioner

    08.05.2026 18:51
    Kostreš upozorio ađsra
    Šta se ti toliko sekiraš za uslove.To je međudr da avni sporazum i nisi tu.Ne vadi se na građane.Ako si na vlasti treba da znaš dokle možeš da se opružiš.Kad se sve to završi dobićeš obaveštenje.
  • О

    08.05.2026 18:39
    О
    А одакле толика имовина Н. Чанку ?
  • SAJ

    08.05.2026 18:32
    Gde behu ovi dusebriznici kada Tadic i Stefanovic prodadose NIS Rusima za trecinu cene od procenjene vrednosti.
  • Milan NS

    08.05.2026 18:31
    Vučić na aparatima
    čeka se saopštenje nekog iz vlasti da kaže kako je "ovo najveća sramota za građane Srbije"
  • Roki

    08.05.2026 18:21
    Politički zemljotres
    Bez obzira na sve što se dešava. što rade i imaju da urade, za Petera Mađara ovo bi bio običan petak popodne da nije dobio ovo pismo. Od trenutka kada je stiglo, više ništa neće biti isto. Orban, pada u drugi plan. Mađar ima sada o čemu da razmišlja i na koga da se osloni. Sjajan potez, bravo Bojane. Još ima ko da ukaže na očigledne stvari. Malo je doduše promašio temu, ali nije strašmno. Valjda nije tema odakle firmi u Srbiji, koja j eu blokadi, 2 milijarde evra da kupi NIS, nego da se ljudi bave nečim što je bilo aktuelno pre deset dana.U svakom slučaju, zamišljam ljude u Mađarovom okruženju koji gledaju pismo vanparlamentarne stranke koja nije relevantna ni u NS...
  • Bojan

    08.05.2026 17:55
    LSV
    Trebao si davno biti predsednik LSV,sigurno joj ne bi opao rejting. Podrška
  • Janko

    08.05.2026 17:52
    Jel na srpskom poslao :)))?
  • Sava

    08.05.2026 17:41
    LSV=SNS
    Kostres, LSV? Cekaj to su oni sto su bili u komunalnoj koaliciji sa SNS...
  • Xy

    08.05.2026 17:39
    ?
    Gde su radnici u svemu tome? Šta sa Petrohemije i investicija koju su Rusi preuzeli? Hiljade pitanja a sve zato što smo niko i ništa ko država, ko narod. Ovo sa NIS-om će biti takva muljačina da ćemo se kao država i kao narod češati i tamo gde ne treba. Pogotovo što će Vučić pristati na sve samo da je na vlasti i da se i dalje krade na angro.
  • Mali Perica

    08.05.2026 17:39
    Čudna li čuda
    Od kada firme u privatnom vlasništvu treba nekog da obaveste i javno pregovaraju o prodaji.Dali ti kad prodaješ stan pitaš građane Novog Sada dali smeš da prodaš i kome.
  • Рон Џереми

    08.05.2026 17:22
    Цинкари коалиционе партнере.
  • Zoki

    08.05.2026 17:16
    Ruski humanitarni centar
    Pa jedan od obaveza na koje insistira drzava su finansiranje Ruskog humanitarnog centra I dodatak na plate visokim oficirima mup-a I vojske .

    Mora od neceg da se finansira
  • Сремац

    08.05.2026 17:13
    Будалаштине
    У тренуцима кад су заборављени неки бивши политичари, појављује се цинкарош који пише писмо премијеру Мађарске.Каже,воде се тајни преговори Русије,Мађарске и Србије...паће ваљда Мозамбик и Никарагва разговарати о статусу НИС.
  • Alf

    08.05.2026 16:59
    Koji Klovn
    Ovo da nije smesno bilo bi tuzno
  • Dušanka

    08.05.2026 16:55
    Ahhhahhhaha
  • Koverte

    08.05.2026 16:55
    U oblande
    Tako je Bojane,protiv si korupcije ali si veliki pobornik lobiranja po principu : Ja tebi,ti mene,mi drugima,drugi nama,treći svima,...,četvrti...
  • Nenad

    08.05.2026 16:38
    Mađar izneverovao.
  • Dogodine u Botošu

    08.05.2026 16:36
    LSV-u se od svog osnivanja na retorici nema sta zameriti. To je uvek bilo na ispravnoj strani. Ali praksa... Jos od 2000, praksa LSV-a je nesto drasticno drugacije a potpuno u skladu sa srpskom politickom kaljugom. Steta. Puno smo nade polagali u vas, mi generacije iz 70 i neke. Sramite se, bednici.
  • Plaćač poreza

    08.05.2026 16:35
    Nema Orbana nema lažne prodaje NIS. Pronadena je i Orbánova ,,trol
    farma": slučajno je otkrivena lokacija (Budimpešta, Ulica Perc 8.). On ih zove ,,digitalnom armijom*. Ovi trolovi pišu uvredljive komentare protiv Ukrajine i Evrope, na račun novca poreskih obveznika. Znamo da takva KGB centrala u Srbiji postoji jako dugo, napada Ukrajinu EU, sve naše komšije NATO, Ameriku, Zapad, ceo svet a pravi hvalospeve Vučiću, pomahnitalom diktatoru putinu i rusiji.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna