1. Srbija , nažalost , se ovde vrlo malo pita. Prodali su je pre 20 godina.
2. Ko si ti da treba nešto da znaš ?
3. Kako te nije sramota da se obracaš Madjarskom premijeru. Ko je on našem narodu ?
Pod ovom vlascu tj. bezvlascu je bezbroj mutnih radnji i koruptivnih rasprodaja Srpske narodne imovine. Tajni dogovori nemogu biti nista drugo vec prikriveni koruptivni dogovori s ciljem otimanja ili ugradjivanja da bi se dobio deo novca. Ova vlast i slep narod debelo ce kostati generacije nase dece i na dalje iza njih...
Uz duzno postovanje gdine Kostres, zaista ste politicki nebitni + pitanje koje namecete je zapravo staro 19godina. Punoletno je. Sada sta god oni ispregovaraju, neposteno, posteno sa muljanjem ili bez ipak ceka finalnu odluku OFAC-a.
Mnoge ovde treba podsetiti da je zločin nad ovim narodom samo prodaja NIS-a rusima za tepsiju ribe!!! Takođe treba podsetiti da su tu prodaju realizovali Dačić, Koštunica uz podršku DS-a. Sve ucesnike te prodaje treba pohapsiti i preispitati ko je tu za koliko dugačku robiju!!!
Koja je Srbija prevara od drzave. Kao novčani kapital tzv miloner upisao nevažeće obveznice Nemačke iz 1924, Kine iz 1950 i neke i kao 15 tona zlata u Švajcarskoj sa uverenjem iz 1966 . pa Alan Ford .
Kostreš koji si ti fakultet kupio pošto nema šanse da si zavrsio…U to vreme si bio predsednik skupstine APV??Nesto mi se čini da si uzeo recept Tome grobara…..Studenti pobedjuju!!!!
Šta se ti toliko sekiraš za uslove.To je međudr da avni sporazum i nisi tu.Ne vadi se na građane.Ako si na vlasti treba da znaš dokle možeš da se opružiš.Kad se sve to završi dobićeš obaveštenje.
Bez obzira na sve što se dešava. što rade i imaju da urade, za Petera Mađara ovo bi bio običan petak popodne da nije dobio ovo pismo. Od trenutka kada je stiglo, više ništa neće biti isto. Orban, pada u drugi plan. Mađar ima sada o čemu da razmišlja i na koga da se osloni. Sjajan potez, bravo Bojane. Još ima ko da ukaže na očigledne stvari. Malo je doduše promašio temu, ali nije strašmno. Valjda nije tema odakle firmi u Srbiji, koja j eu blokadi, 2 milijarde evra da kupi NIS, nego da se ljudi bave nečim što je bilo aktuelno pre deset dana.U svakom slučaju, zamišljam ljude u Mađarovom okruženju koji gledaju pismo vanparlamentarne stranke koja nije relevantna ni u NS...
Gde su radnici u svemu tome? Šta sa Petrohemije i investicija koju su Rusi preuzeli? Hiljade pitanja a sve zato što smo niko i ništa ko država, ko narod. Ovo sa NIS-om će biti takva muljačina da ćemo se kao država i kao narod češati i tamo gde ne treba. Pogotovo što će Vučić pristati na sve samo da je na vlasti i da se i dalje krade na angro.
Od kada firme u privatnom vlasništvu treba nekog da obaveste i javno pregovaraju o prodaji.Dali ti kad prodaješ stan pitaš građane Novog Sada dali smeš da prodaš i kome.
У тренуцима кад су заборављени неки бивши политичари, појављује се цинкарош који пише писмо премијеру Мађарске.Каже,воде се тајни преговори Русије,Мађарске и Србије...паће ваљда Мозамбик и Никарагва разговарати о статусу НИС.
LSV-u se od svog osnivanja na retorici nema sta zameriti. To je uvek bilo na ispravnoj strani. Ali praksa... Jos od 2000, praksa LSV-a je nesto drasticno drugacije a potpuno u skladu sa srpskom politickom kaljugom. Steta. Puno smo nade polagali u vas, mi generacije iz 70 i neke. Sramite se, bednici.
Nema Orbana nema lažne prodaje NIS. Pronadena je i Orbánova ,,trol
farma": slučajno je otkrivena lokacija (Budimpešta, Ulica Perc 8.). On ih zove ,,digitalnom armijom*. Ovi trolovi pišu uvredljive komentare protiv Ukrajine i Evrope, na račun novca poreskih obveznika. Znamo da takva KGB centrala u Srbiji postoji jako dugo, napada Ukrajinu EU, sve naše komšije NATO, Ameriku, Zapad, ceo svet a pravi hvalospeve Vučiću, pomahnitalom diktatoru putinu i rusiji.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Kostreš upozorio Mađara na tajne pregovore o NIS-u: Građani imaju pravo da znaju uslove prodaje
Autor: 021.rs
Novi Sad
•08.05.2026.
•16:13
Komentari 35
Saša
Zeljko
Borhes
Boki A
Lala Novi Sad
Paja
2. Ko si ti da treba nešto da znaš ?
3. Kako te nije sramota da se obracaš Madjarskom premijeru. Ko je on našem narodu ?
Peca
Janko
Mile
Bane01
po procentu
Sledeći x ako B da............
Jatovac
NS
Particulare matter
Blokader
Деда
Penzioner
О
SAJ
Milan NS
Roki
Bojan
Janko
Sava
Xy
Mali Perica
Рон Џереми
Zoki
Mora od neceg da se finansira
Сремац
Alf
Dušanka
Koverte
Nenad
Dogodine u Botošu
Plaćač poreza
farma": slučajno je otkrivena lokacija (Budimpešta, Ulica Perc 8.). On ih zove ,,digitalnom armijom*. Ovi trolovi pišu uvredljive komentare protiv Ukrajine i Evrope, na račun novca poreskih obveznika. Znamo da takva KGB centrala u Srbiji postoji jako dugo, napada Ukrajinu EU, sve naše komšije NATO, Ameriku, Zapad, ceo svet a pravi hvalospeve Vučiću, pomahnitalom diktatoru putinu i rusiji.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H