Autor: 021.rs

Novi Sad
09.05.2026.
13:30 > 13:20
Nekoliko plovila danas je prošlo Dunavom kroz Novi Sad sa istaknutim transparentima "Srbija pobeđuje", koji su bili vidljivi sa keja.
  • Saša Majdanpek

    12.05.2026 11:44
    Bravo
    Samo vi otplovite śto dalje,u Crno More,pa u okean,i pokupite što više vaših,vaši,i nikada se više ne vraćajte nazad,zarad lepše i mlađe Srbije. Studenti pobeđuju!!!
  • dacic

    12.05.2026 02:55
    vlasnici ove zemlje veruju da su nepobedivi, ko u filmu
  • Nevena

    11.05.2026 17:35
    To je vid kreativnosti skrabanje po fasadama ne znaci nista trebalo bi da oblepe sve autobuse vlakove zrakoplove potom mjesto svih drzavnih institucija po crkvama posvuda srbija pobjedjuje tako sto pappa takve cijeli svijet ocito obozava
  • Ko to troši nemilice

    10.05.2026 17:03
    Kej opet raskopan!
    Eno kej stoti put raskopan. Hoće li završiti ove godine ili će biti raskopano 4 godine kao Đorđa Rajkovića, deo ulice, gde mesecima nema ni jednog radnika?
  • Србин

    10.05.2026 15:17
    Аут
    Досадили су народу.Падају 200%.
    Требају нам нови људи.
    Старе све проверити!
  • @1914

    10.05.2026 13:23
    A tebi tako pametnome je taj Tolstojevski omiljeni pisac jel?
  • X

    10.05.2026 11:59
    Србија *побеђује"
    Колико ја знам Србија није у рату нити у било каквом сукобу осим са Косовом, а и то је онај својим потписом предао, тако да Србија тренутно може да победи само свој народ, а то је неизводљиво, а ако онај и његова клијентела сматра да је он Србија то је већ нешто друго само што он није у стању да победи, да превари - да!
  • Pitam

    10.05.2026 11:15
    @1914
    Znači neškolovani (studenti) neće biti na listi? A blanko veruješ da takvi umeju da odaberu "prave" kandidate. A pravi su malo stidni pa ne smeju pred javnost ili im puter curi sa glave?
  • 1914

    10.05.2026 09:08
    @Lovro
    Al si se raspisao i raspametovao kao da si Tolstojevski a ne znaš osnovnu stvar-studenti neće biti na Studentskoj listi.Tako da ne lupetaš ubuduće kako će nas voditi neko ko nema ni faks završen(inače,upravo te sad vode takvi bez faksa).
  • Dipl ing

    10.05.2026 08:35
    Bivši student
    Kako nekome može da smeta rodoljubiva poruka da Srbija pobeđuje, makar bio i student? Za koga vi navihate?
  • Slobodan

    10.05.2026 01:01
    @podbara - licemerstvo
    Jednaka prava je ukinuo sns. Za članove te stranke zakoni ne važe, mogu da rade bilo šta, bez ikakve kazne. Mogu da ukradu milijarde i zbog toga pogine 16 ljudi i nikom ništa. Mogu da prebiju, zgaze, zapale, otmu. Građane koji već 17 meseci traže samo jednaku primenu zakona od prvog sekunda protesta fizički napadaju javni funkcioneri sns-a, nazivaju ustašama, neprijateljima, izdajnicima, blokaderima. Oni funkcioneri koje isti građani plaćaju i koji su dužni da tim istim građanima polažu račune! Pokazivali su crveni srednji prst ljudima, izveli teroristički napad zvučnim topom na miran narod 15. marta i po sopstvenom vučićevom priznanju koriste parapolicijske snage sastavljene od kriminalaca da čuvaju vlast. Plaćeni huligani ispisuju besmislene izmišljotine po celoj Srbiji i uništavaju fasade. Dakle, licemerstvo je tvoje izigravanje "neutralnosti" i "objektivnosti" dok vodiš informacioni rat protiv građana koji te plaćaju! Srećom, studenti će vas pobediti i osloboditi Srbiju!
  • @podbara

    09.05.2026 23:41
    Apsolutno je jasno svima kakvi su stavovi i (selektivna) politika SNS-a.
    Nemojmo se pretvarati da oni koji gaze ljudska prava zele fer igru.
    Posle toliko afera, cacilenda, nadstresnice, vi i dalje malo ne razumete sa kakvim olosem ovaj narod ima posla.

    Jedva cekam dan kada ce vas partijski drug Misa Vacic zighajler (i njemu slicni) da kmeci o svojim gradanskim i ljudskim pravima. Jedva cekam.
  • Jarac

    09.05.2026 23:05
    Šta nije jasno
    Zna se koga studenti pobeđuju i šta pobeđuju.
    A koga to Srbija hoće da pobedi?
  • ode sekta nizvodno

    09.05.2026 22:18
    Kao i ono iz kolektora
  • Podbara

    09.05.2026 21:39
    Licemerstvo!!!
    Svi imaju pravo da pišu svoje parole, kako studenti tako i SNS-ovci i meni je to sasvim OK.
    Međutim nije mi jasno kad se pristalice studenata koji nose transparent Studenti pobeđuju bune protiv ovih drugih koji nose transparent sa natpisom Srbija pobeđuje.
    Na primer na Keju su najpre bile ispisane parole studenata,nikome nije smetalo.
    Kad su SNS-ovci napisali svoje parole, odmah je počelo da smeta onim prvim, ludilo.
    Kad studenti postave štand, niko ih ne dira a kad SNS postavi štand odmah je problem i dolazi do sukoba. Zašto??? Valjda svi imaju ista prava.
    Ipak bi ovi koji podržavaju studente trebali bi da pročitaju definiciju fašizma.
  • Miki

    09.05.2026 21:32
    Ko je organizator ovog skupa ?
    Neko je napisao 2 udruženja sa Ribarca - koja dva ?
  • Musaši

    09.05.2026 21:12
    Srbija će pobediti na čelu sa studentima. A naprednjački šljam će u istoriju i pritvorske jedinice.
  • zztop

    09.05.2026 21:12
    Srbija je sve i svakoga pobedila uz prekucanu i prekrojenu istoriju i pesme uz gusle sa kolena na koleno ...
  • Timko

    09.05.2026 21:06
    Molim bilo koga ko zna da mi objasni koga to Srbija pobeđuje.
  • Nikola

    09.05.2026 20:41
    Najbolje da svi clanovi istetoviraju na celo tu parolu,onda ce izgledati manje ocajno.
  • primitives

    09.05.2026 20:38
    Zašto se bavite tim budalama?
  • Rade

    09.05.2026 20:35
    Čudesija
    A avioni,podmornice,leteći automobili...?
    Da vuku parole lažne poruke.
    A gde su sad "naša deca"?
    Blago više nama,sa ovim nakaradnim radikalima.
  • @Lovro

    09.05.2026 19:44
    Ne znas jel si posao ili si dosao prijatelju..
  • Beskorisnik

    09.05.2026 19:32
    @Veverac
    Malo si se zabunio, kanda... Pa, vi ste blokaderi, 'alo. Čija sekta konstantno izvodi aljkave, potpuno nepotrebne i po život opasne ugrađivačke radove i time blokira ceo grad? I tako godinama unazad. Molim lepo. Takođe ste moralno i kognitivno potpuno blokirani.
  • StudentiPobeđuju

    09.05.2026 19:20
    Istina
    Istina... S obzirom da su studenti budućnost Srbije, Srbija pobeđuje!
  • /

    09.05.2026 19:16
    Nauticki klub
    I to dva udruzenja sa Ribarca. Toliko o tome.
  • Biljana M.

    09.05.2026 19:10
    Nepotrebno
    Njihova druga danasnja akcija- kod ,Maxija, na Bulevaru dele kesice sa ,simbolicnim, poklonima. Odbila sam da primim ,poklon,. Ne znam sta je u kesici, ali nije veliko. Nije sendvic. Ne bih nagadjala sta je u pitanju, kakav je to promotivni materijal. Saznace se, cini mi se, uskoro.
  • MILAN

    09.05.2026 18:55
    ‚Džabe im sve ni Dunav ih neće oprati od bruke i sramote koje su naneli ovom našem napaćenom narodu.SRBIJA POBEĐUJE ZATO ŠTO STUDENTI POBEĐUJU.

  • Veverac

    09.05.2026 18:49
    I na Žeželjevom mostu...
    ... takođe natpis "Srbija pobeđuje". Mnogo su nestrpljivi pumpadžije, plenumaši i blokaderi. Jedva čekam njihovu kuknjavu posle izbora. I žalopojke ujka-Piculi, naravno.
  • Novosadjanin

    09.05.2026 18:42
    Ko čuva transparente da ih građani ne uklone, usuđeni kriminalci, ko paradira Dunavom javno preduzeće. Stvarno ćete razbesneti narod, a u falkonu malo mesta.
  • Srbin

    09.05.2026 18:31
    Srbija pobedjuje
    Sa hapsenjem i padom Vucicevog organizovanog kriminala!
  • Светозар Милетић

    09.05.2026 18:18
    Студенти побеђују док он ради и гради ...
  • Izliv

    09.05.2026 18:15
    Kanalizacije
    Izlilo se tamo kod žeželjovog mosta pa zaplovilo...
  • Lovro

    09.05.2026 18:06
    Bila je i mlada Bosna pre stotinak godina. Pa ubili AU prestolonaslednika i izbi rat koji odnese trecinu stanovnistva na ovim prostorima. Mislite o tome... Narod ovde pati od kolektivne demencije. Mi stalno nesto menjamo. Te smo u dve carevine, te smo u kraljevini, te smo komunisti, te smo nacionalisti, te demokrate, svi u EU, mi kao necemo, pa dokle vise? Aj jedan sistem da potraje bar 100god da moze normalno da se zivi u miru. Mi sad hocemo studente. Ne valja niko od politicara, ne valja niko od preduzetnika, ne valja niko iz dijaspore, e studenti valjaju. E oni ce da nas vode u novi sistem, za koji jos nemamo ni naziv. Mi smo naaajpametniji. Mi cemo opet mimo sveta da stvorimo nesto deseto, novo uredjenje, a vodice nas oni, koji ni faks nemaju zavrsen, dinara nisu zaradili. E oni su nada. Al si glup narode, prodaju vam istu pricu iznova i iznova
  • Rajko

    09.05.2026 17:59
    Koga to Srbija pobeđuje?
    Koga to Srbija pobeđuje, jadnici, koga? Svoj
    sopstveni narod. To je i moja Srbija i tvoja i
    svih onih koji to izvikuju a ne shvataju da taj
    koji ih vodi misli samo na sebe. Zar je moguće
    da ćete za šaku evra na sledećim izborima da
    prodate obraz? Želim da verujem da nećete!

    Poštovana Redakcijo da li imate cenzuru?
  • Goran NS

    09.05.2026 17:51
    PLASE se da sa kopna promovisu to svoje SR.NJE!!!!
  • Zlatokosa

    09.05.2026 17:44
    Fejk akcija.
  • Zebra

    09.05.2026 17:24
    Srbija pobeđuje!
    Srbija nije SNS :)
  • Studenti pobedjuju

    09.05.2026 17:22
    Ćaci minus zavredjuju
    Aj sad na posao robovi.
  • Jadni ćaci

    09.05.2026 16:49
    Nijedan slobodni vikend neće imati do izbora, a gde god se pojave građani ih vređaju, ponižavaju, pljuju i zaobilaze kao gubave
  • zoro

    09.05.2026 16:39
    Srbija pobedjuje
    Svoju mladost, pismene i one koji su protiv mafije?!?!?
  • Nekoliko (s)plovila

    09.05.2026 16:27
    U drzavnim camcima
    Dunavom odplovila.
    Samo pumpajte ćaci, nek svi vide koliko ste bedni nemastoviti i prizemni. I nek se ogoli to grotlo kriminalaca - hvala vam sto pustate da narod vidi.
    I da, Srbija pobedjuje jer ljubav i studenti pobedjuju :*
  • Mojsije

    09.05.2026 16:14
    Ju ju
    To se nazadnjaci pripremaju kada izgube na izborima da vide gde ce otploviti.
  • Antibot

    09.05.2026 16:09
    +/-
    Pravo brojno stanje na komentarima... Pogledajte koliko pluseva, botovi ne rade, subota je :)
  • Aleksandar

    09.05.2026 15:59
    Od ukradenih para
    Možete da platite na mesecu da to piše. I opet- STUDENTI POBEĐUJU.
  • Obojeni revolucionar

    09.05.2026 15:59
    Ma kad će knjiga, jbt?!
  • Eno

    09.05.2026 15:46
    Ljudi
    Kod Minakve razvikli isto baner srbija pobedjuje,a par likova sa onim traktorčićem ( kvad) kao gleda i čuva ceradu,a pored u kafani štogod....( vratite se oklen ste il se prilagodite)
  • Slobodan

    09.05.2026 15:32
    Srpska Atina…
    Na raskrsnici kod Sajma grupa naprednjaka sa velikom zastavom “Srpska Atina”.
    U njihovim rukama to toliko cinično izgleda kao da su vojnici Vermahta nosili transparent”Slobodna Evropa”.
  • Novonasađeni

    09.05.2026 15:32
    Srbija pobeđuje
    Kad studenti pobede!
  • 12

    09.05.2026 15:14
    Младост Србије побеђује
  • Jad i

    09.05.2026 15:05
    Beda
    I prošlo je 10ak radikalskih motorčića bulevarom.
  • Marta

    09.05.2026 15:00
    Smrad iz vode!
    A zato Dunav danas posebno dzibri, ha ha ha!
  • Pera ..onaj

    09.05.2026 15:00
    Misim
    Mislim da smo svi poodavno izgubili. I kompas i ponos i moral. Osakaceni smo u svakom smislu.
  • Vojvođanka

    09.05.2026 14:50
    Izgleda da su krenuli da vataju onaj odbegli brod.
    Neko je spomenuo ribočuvare, ne sekiram se ja za nji, oni nikad nisu na strani riba.
  • Lana

    09.05.2026 14:46
    Joj koliko su jadni i neoriginalni, pa jel moguće da u svemu moraju da nas kopiraju, pa zar nemaju jednog sa malo mozga i kreativnosti pa da zablistaju?
    A da, pa naravno da nemaju

    Treba samo na te svoje transparente da dodaju “Srbija pobedjuje jer studenti pobedjuju” :)
  • Kome nije jasno

    09.05.2026 14:41
    Placene bitange, lazni patriote, kriminalci koji rade za i sa murijom za kriminalce iz vlasti... oprostite na cistoj istini, apsolutni fasizam
  • Nikola

    09.05.2026 14:39
    Camci? Pesma! Sledece je da se Aca Srbin provoza u camcu uz pesmu: "camcem plovim sam po Tisi, Brnabicka sada di si?"
    Ali, posle izbora ce svi oni da zapevaju i pevaju tamo gde im je mesto.
  • Boris

    09.05.2026 14:37
    Placam za Vode Vojvodine
    Molim nekog iz inspekcije, poreske..da proveri da li je placeno koriscenje camaca Ribocuvarskoj sluzbi i Vodama Vojvodine ( natpisi na camcina)
    Ako nije provera zakonitosti koriscenja,, prijava za zloupotrebu protiv odgovornog lica i tako redom.."sve po zakonu.." nastavite sami Djoletovu pesmu
  • Ljubav

    09.05.2026 14:36
    Dunav
    Zagadiše Dunav ljudi!
  • Zz

    09.05.2026 14:12
    Odlazi cirkus iz našeg lepog grada…
  • jašta

    09.05.2026 14:08
    Kampanja lov u mutnom. Nego ko su ovi pajseri što sviraju Naseljem danas i vise iz kola, svadba neka ili i dalje prkosimo Turcima?
  • Lucifer

    09.05.2026 14:07
    Srbija pobeđuje OKG.
  • Nikola

    09.05.2026 14:05
    Politička podrška spala na čamac.
  • Peter

    09.05.2026 13:56
    Vađar
    Koga to oni pobedjuju, narod je totalno zbunjen.
  • Cua

    09.05.2026 13:42
    Pumpaj
    Naterana policija i ribocuvarska sluzba da se sramoti zbog hulje ,ovo je bruka i sramota nevidjenih razmera !!!! 20 camaca i ribocuvari na njima da se brukaju a transparent na mostu cuva osudjeni kriminalac ! Alal vera ! Pumpajmk do pobede gotovi su ljudi !
  • pajo patak

    09.05.2026 13:40
    logično:
    plovila otplovila

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna