Samo vi otplovite śto dalje,u Crno More,pa u okean,i pokupite što više vaših,vaši,i nikada se više ne vraćajte nazad,zarad lepše i mlađe Srbije. Studenti pobeđuju!!!
To je vid kreativnosti skrabanje po fasadama ne znaci nista trebalo bi da oblepe sve autobuse vlakove zrakoplove potom mjesto svih drzavnih institucija po crkvama posvuda srbija pobjedjuje tako sto pappa takve cijeli svijet ocito obozava
Eno kej stoti put raskopan. Hoće li završiti ove godine ili će biti raskopano 4 godine kao Đorđa Rajkovića, deo ulice, gde mesecima nema ni jednog radnika?
Колико ја знам Србија није у рату нити у било каквом сукобу осим са Косовом, а и то је онај својим потписом предао, тако да Србија тренутно може да победи само свој народ, а то је неизводљиво, а ако онај и његова клијентела сматра да је он Србија то је већ нешто друго само што он није у стању да победи, да превари - да!
Znači neškolovani (studenti) neće biti na listi? A blanko veruješ da takvi umeju da odaberu "prave" kandidate. A pravi su malo stidni pa ne smeju pred javnost ili im puter curi sa glave?
Al si se raspisao i raspametovao kao da si Tolstojevski a ne znaš osnovnu stvar-studenti neće biti na Studentskoj listi.Tako da ne lupetaš ubuduće kako će nas voditi neko ko nema ni faks završen(inače,upravo te sad vode takvi bez faksa).
Jednaka prava je ukinuo sns. Za članove te stranke zakoni ne važe, mogu da rade bilo šta, bez ikakve kazne. Mogu da ukradu milijarde i zbog toga pogine 16 ljudi i nikom ništa. Mogu da prebiju, zgaze, zapale, otmu. Građane koji već 17 meseci traže samo jednaku primenu zakona od prvog sekunda protesta fizički napadaju javni funkcioneri sns-a, nazivaju ustašama, neprijateljima, izdajnicima, blokaderima. Oni funkcioneri koje isti građani plaćaju i koji su dužni da tim istim građanima polažu račune! Pokazivali su crveni srednji prst ljudima, izveli teroristički napad zvučnim topom na miran narod 15. marta i po sopstvenom vučićevom priznanju koriste parapolicijske snage sastavljene od kriminalaca da čuvaju vlast. Plaćeni huligani ispisuju besmislene izmišljotine po celoj Srbiji i uništavaju fasade. Dakle, licemerstvo je tvoje izigravanje "neutralnosti" i "objektivnosti" dok vodiš informacioni rat protiv građana koji te plaćaju! Srećom, studenti će vas pobediti i osloboditi Srbiju!
Apsolutno je jasno svima kakvi su stavovi i (selektivna) politika SNS-a.
Nemojmo se pretvarati da oni koji gaze ljudska prava zele fer igru.
Posle toliko afera, cacilenda, nadstresnice, vi i dalje malo ne razumete sa kakvim olosem ovaj narod ima posla.
Jedva cekam dan kada ce vas partijski drug Misa Vacic zighajler (i njemu slicni) da kmeci o svojim gradanskim i ljudskim pravima. Jedva cekam.
Svi imaju pravo da pišu svoje parole, kako studenti tako i SNS-ovci i meni je to sasvim OK.
Međutim nije mi jasno kad se pristalice studenata koji nose transparent Studenti pobeđuju bune protiv ovih drugih koji nose transparent sa natpisom Srbija pobeđuje.
Na primer na Keju su najpre bile ispisane parole studenata,nikome nije smetalo.
Kad su SNS-ovci napisali svoje parole, odmah je počelo da smeta onim prvim, ludilo.
Kad studenti postave štand, niko ih ne dira a kad SNS postavi štand odmah je problem i dolazi do sukoba. Zašto??? Valjda svi imaju ista prava.
Ipak bi ovi koji podržavaju studente trebali bi da pročitaju definiciju fašizma.
Malo si se zabunio, kanda... Pa, vi ste blokaderi, 'alo. Čija sekta konstantno izvodi aljkave, potpuno nepotrebne i po život opasne ugrađivačke radove i time blokira ceo grad? I tako godinama unazad. Molim lepo. Takođe ste moralno i kognitivno potpuno blokirani.
Njihova druga danasnja akcija- kod ,Maxija, na Bulevaru dele kesice sa ,simbolicnim, poklonima. Odbila sam da primim ,poklon,. Ne znam sta je u kesici, ali nije veliko. Nije sendvic. Ne bih nagadjala sta je u pitanju, kakav je to promotivni materijal. Saznace se, cini mi se, uskoro.
... takođe natpis "Srbija pobeđuje". Mnogo su nestrpljivi pumpadžije, plenumaši i blokaderi. Jedva čekam njihovu kuknjavu posle izbora. I žalopojke ujka-Piculi, naravno.
Ko čuva transparente da ih građani ne uklone, usuđeni kriminalci, ko paradira Dunavom javno preduzeće. Stvarno ćete razbesneti narod, a u falkonu malo mesta.
Bila je i mlada Bosna pre stotinak godina. Pa ubili AU prestolonaslednika i izbi rat koji odnese trecinu stanovnistva na ovim prostorima. Mislite o tome... Narod ovde pati od kolektivne demencije. Mi stalno nesto menjamo. Te smo u dve carevine, te smo u kraljevini, te smo komunisti, te smo nacionalisti, te demokrate, svi u EU, mi kao necemo, pa dokle vise? Aj jedan sistem da potraje bar 100god da moze normalno da se zivi u miru. Mi sad hocemo studente. Ne valja niko od politicara, ne valja niko od preduzetnika, ne valja niko iz dijaspore, e studenti valjaju. E oni ce da nas vode u novi sistem, za koji jos nemamo ni naziv. Mi smo naaajpametniji. Mi cemo opet mimo sveta da stvorimo nesto deseto, novo uredjenje, a vodice nas oni, koji ni faks nemaju zavrsen, dinara nisu zaradili. E oni su nada. Al si glup narode, prodaju vam istu pricu iznova i iznova
Koga to Srbija pobeđuje, jadnici, koga? Svoj
sopstveni narod. To je i moja Srbija i tvoja i
svih onih koji to izvikuju a ne shvataju da taj
koji ih vodi misli samo na sebe. Zar je moguće
da ćete za šaku evra na sledećim izborima da
prodate obraz? Želim da verujem da nećete!
Dunavom odplovila.
Samo pumpajte ćaci, nek svi vide koliko ste bedni nemastoviti i prizemni. I nek se ogoli to grotlo kriminalaca - hvala vam sto pustate da narod vidi.
I da, Srbija pobedjuje jer ljubav i studenti pobedjuju :*
Kod Minakve razvikli isto baner srbija pobedjuje,a par likova sa onim traktorčićem ( kvad) kao gleda i čuva ceradu,a pored u kafani štogod....( vratite se oklen ste il se prilagodite)
Na raskrsnici kod Sajma grupa naprednjaka sa velikom zastavom “Srpska Atina”.
U njihovim rukama to toliko cinično izgleda kao da su vojnici Vermahta nosili transparent”Slobodna Evropa”.
Joj koliko su jadni i neoriginalni, pa jel moguće da u svemu moraju da nas kopiraju, pa zar nemaju jednog sa malo mozga i kreativnosti pa da zablistaju?
A da, pa naravno da nemaju
Treba samo na te svoje transparente da dodaju “Srbija pobedjuje jer studenti pobedjuju” :)
Camci? Pesma! Sledece je da se Aca Srbin provoza u camcu uz pesmu: "camcem plovim sam po Tisi, Brnabicka sada di si?"
Ali, posle izbora ce svi oni da zapevaju i pevaju tamo gde im je mesto.
Molim nekog iz inspekcije, poreske..da proveri da li je placeno koriscenje camaca Ribocuvarskoj sluzbi i Vodama Vojvodine ( natpisi na camcina)
Ako nije provera zakonitosti koriscenja,, prijava za zloupotrebu protiv odgovornog lica i tako redom.."sve po zakonu.." nastavite sami Djoletovu pesmu
Naterana policija i ribocuvarska sluzba da se sramoti zbog hulje ,ovo je bruka i sramota nevidjenih razmera !!!! 20 camaca i ribocuvari na njima da se brukaju a transparent na mostu cuva osudjeni kriminalac ! Alal vera ! Pumpajmk do pobede gotovi su ljudi !
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nekoliko plovila sa porukom "Srbija pobeđuje" prošlo Dunavom kroz Novi Sad
Autor: 021.rs
Novi Sad
•09.05.2026.
•13:30 > 13:20
Komentari 66
Saša Majdanpek
dacic
Nevena
Ko to troši nemilice
Србин
Требају нам нови људи.
Старе све проверити!
@1914
X
Pitam
1914
Dipl ing
Slobodan
@podbara
Nemojmo se pretvarati da oni koji gaze ljudska prava zele fer igru.
Posle toliko afera, cacilenda, nadstresnice, vi i dalje malo ne razumete sa kakvim olosem ovaj narod ima posla.
Jedva cekam dan kada ce vas partijski drug Misa Vacic zighajler (i njemu slicni) da kmeci o svojim gradanskim i ljudskim pravima. Jedva cekam.
Jarac
A koga to Srbija hoće da pobedi?
ode sekta nizvodno
Podbara
Međutim nije mi jasno kad se pristalice studenata koji nose transparent Studenti pobeđuju bune protiv ovih drugih koji nose transparent sa natpisom Srbija pobeđuje.
Na primer na Keju su najpre bile ispisane parole studenata,nikome nije smetalo.
Kad su SNS-ovci napisali svoje parole, odmah je počelo da smeta onim prvim, ludilo.
Kad studenti postave štand, niko ih ne dira a kad SNS postavi štand odmah je problem i dolazi do sukoba. Zašto??? Valjda svi imaju ista prava.
Ipak bi ovi koji podržavaju studente trebali bi da pročitaju definiciju fašizma.
Miki
Musaši
zztop
Timko
Nikola
primitives
Rade
Da vuku parole lažne poruke.
A gde su sad "naša deca"?
Blago više nama,sa ovim nakaradnim radikalima.
@Lovro
Beskorisnik
StudentiPobeđuju
/
Biljana M.
MILAN
Veverac
Novosadjanin
Srbin
Светозар Милетић
Izliv
Lovro
Rajko
sopstveni narod. To je i moja Srbija i tvoja i
svih onih koji to izvikuju a ne shvataju da taj
koji ih vodi misli samo na sebe. Zar je moguće
da ćete za šaku evra na sledećim izborima da
prodate obraz? Želim da verujem da nećete!
Poštovana Redakcijo da li imate cenzuru?
Goran NS
Zlatokosa
Zebra
Srbija nije SNS :)
Studenti pobedjuju
Jadni ćaci
zoro
Nekoliko (s)plovila
Samo pumpajte ćaci, nek svi vide koliko ste bedni nemastoviti i prizemni. I nek se ogoli to grotlo kriminalaca - hvala vam sto pustate da narod vidi.
I da, Srbija pobedjuje jer ljubav i studenti pobedjuju :*
Mojsije
Antibot
Aleksandar
Obojeni revolucionar
Eno
Slobodan
U njihovim rukama to toliko cinično izgleda kao da su vojnici Vermahta nosili transparent”Slobodna Evropa”.
Novonasađeni
12
Jad i
Marta
Pera ..onaj
Vojvođanka
Neko je spomenuo ribočuvare, ne sekiram se ja za nji, oni nikad nisu na strani riba.
Lana
A da, pa naravno da nemaju
Treba samo na te svoje transparente da dodaju “Srbija pobedjuje jer studenti pobedjuju” :)
Kome nije jasno
Nikola
Ali, posle izbora ce svi oni da zapevaju i pevaju tamo gde im je mesto.
Boris
Ako nije provera zakonitosti koriscenja,, prijava za zloupotrebu protiv odgovornog lica i tako redom.."sve po zakonu.." nastavite sami Djoletovu pesmu
Ljubav
Zz
jašta
Lucifer
Nikola
Peter
Cua
pajo patak
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H