Preduzeće "Infrastruktura železnice Srbije" saopštila je da se nova krađa kablova na brzoj pruzi Novi Sad - Subotica dogodila tokom prethodne noći u mestu Sajlovo, kod novoizgrađene galerije.
Panduri nemaju vremena da se bave svojim poslom, već mlate i hapse najbolju i najvredniju decu koju Srbija ima. AV je oko sebe okupio sve kriminalce i razbojnike koje je mogao sa pronađe, a mnoge je pustio iz zatvora da bi popunio te đavolje redove. Za to vreme krade, pljačka i otima šta ko želi, jer je sve nebranjeno i nezaštićeno.
Ono kad mujo kopa kanal za kabl a haso za njim odma' zatrpava i objašnjava muji be(z)žičnu vezu , xaxaxaxaxa ... alaj ga na slici smotaše u krivini ...
Naponski kablove ne mogu krasti jer je to monofazna struje mislim 15.000 V. Optičke kablove takođe ne kradu jer to nikom ne treba. Kablove do skretnica, pa to je malte ne u stanici. Snimi nahvatao i polomi rebra. Lopovi jedva da imaju koristi neku a šteta je ogromna. Kamere postavljate i lomite rebra
Са`ће УДБИА да их навата -само да се починиоци јаве на ФБ ,оставе пасоше и ЛК на месту извршења.Данас не могу,асистирају овима што развлаче транспаренте по НС!!!!1
Lek
One koji otkupljuju ukradene materijale treba uhapsiti i osuditi, a njihova "preduzeća" zatvoriti. Lopove treba strpati u zatvor na duže vreme i osuditi ih da plate štetu koju su učinili. Ako se ovo ne uradi, Soko će promeniti ime u Puž
U pitanju su optički kablovi, bar tako kažu. To niko ne otkupljuje, u principu je bezvredno. Nije bakar pa da si isplati to raditi. Znači nisu u pitanju ljudi što rade sa sekundarnim sirovinama. Ovo se radi ciljano da bi se napravila šteta.
Jer ti sto kradu su lojalisti koji nikad nece biti uhvaceni i uhapseni.A kome prodaju ukradenu robu?Pa zna se,tajkunskim firmama koje se bave prometom sekundarnih sirovina na veliko.Sve je to u svrhu povecanja BDP, i zato ce to jos dugo potrajati.
One koji otkupljuju ukradene materijale treba uhapsiti i osuditi, a njihova "preduzeća" zatvoriti. Lopove treba strpati u zatvor na duže vreme i osuditi ih da plate štetu koju su učinili. Ako se ovo ne uradi, Soko će promeniti ime u Puž.
Ne treba trošiti policijske resurse na glupe kablove, opozicija i studenti su ipak prioritet. Kablovi se lako nadoknade, ali izgubljena vlast je mnogo opasnija stvar.
Je sve mafija drzavna umesana u kradju policija radi za mafiju sve se samo kaze uhvatice ih juce ovo je igranje sa narodom morace uhvatiti nebitne neke da pokazu da policija radi svoj posao a glavne igrace pogledati niko nece i tako u krug sedi narode kuci mafija radi posao punom parom
Koliko bezobziran moras da budes da ukrades kablove sa zeleznicke pruge?
Generalno, kolika stoka moras da budes da krades bilo sta ali, da ukrades nesto i time ugrozis zivote ljudi to bih klasifikovao kao pokusaj masovnog ubistva i tako i kaznjavao.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nova krađa kablova na brzoj pruzi Novi Sad-Subotica, poremećen saobraćaj
Autor: 021.rs
Novi Sad
•09.05.2026.
•14:45 > 14:40
Komentari 24
dacic
prodajes robu a nemas trosak, cist ko suza extra profit
Čistač
zztop
MISONS
Дуле
Zoki
One koji otkupljuju ukradene materijale treba uhapsiti i osuditi, a njihova "preduzeća" zatvoriti. Lopove treba strpati u zatvor na duže vreme i osuditi ih da plate štetu koju su učinili. Ako se ovo ne uradi, Soko će promeniti ime u Puž
U pitanju su optički kablovi, bar tako kažu. To niko ne otkupljuje, u principu je bezvredno. Nije bakar pa da si isplati to raditi. Znači nisu u pitanju ljudi što rade sa sekundarnim sirovinama. Ovo se radi ciljano da bi se napravila šteta.
Pera
Mile
Zanovetalo
Boda
Djins
Boki
Do projekta je i lose uradjenih delova pruge!
KontraObavestajac
Predlog
ST
Khm
Dan pobede
uzgajalište
Mile
Tristan
Damir
Zivan
Generalno, kolika stoka moras da budes da krades bilo sta ali, da ukrades nesto i time ugrozis zivote ljudi to bih klasifikovao kao pokusaj masovnog ubistva i tako i kaznjavao.
Lala
Archer
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H