Autor: 021.rs

Novi Sad
09.05.2026.
14:45 > 14:40
Preduzeće "Infrastruktura železnice Srbije" saopštila je da se nova krađa kablova na brzoj pruzi Novi Sad - Subotica dogodila tokom prethodne noći u mestu Sajlovo, kod novoizgrađene galerije.
  • dacic

    14.05.2026 01:05
    biznis je to
    prodajes robu a nemas trosak, cist ko suza extra profit
  • Čistač

    10.05.2026 15:50
    Vera. Net
    Panduri nemaju vremena da se bave svojim poslom, već mlate i hapse najbolju i najvredniju decu koju Srbija ima. AV je oko sebe okupio sve kriminalce i razbojnike koje je mogao sa pronađe, a mnoge je pustio iz zatvora da bi popunio te đavolje redove. Za to vreme krade, pljačka i otima šta ko želi, jer je sve nebranjeno i nezaštićeno.
  • zztop

    09.05.2026 21:02
    Ono kad mujo kopa kanal za kabl a haso za njim odma' zatrpava i objašnjava muji be(z)žičnu vezu , xaxaxaxaxa ... alaj ga na slici smotaše u krivini ...
  • MISONS

    09.05.2026 20:40
    Optički kabel
    Naponski kablove ne mogu krasti jer je to monofazna struje mislim 15.000 V. Optičke kablove takođe ne kradu jer to nikom ne treba. Kablove do skretnica, pa to je malte ne u stanici. Snimi nahvatao i polomi rebra. Lopovi jedva da imaju koristi neku a šteta je ogromna. Kamere postavljate i lomite rebra
  • Дуле

    09.05.2026 20:08
    Са`ће УДБИА да их навата -само да се починиоци јаве на ФБ ,оставе пасоше и ЛК на месту извршења.Данас не могу,асистирају овима што развлаче транспаренте по НС!!!!1
  • Zoki

    09.05.2026 20:02
    Lek
    One koji otkupljuju ukradene materijale treba uhapsiti i osuditi, a njihova "preduzeća" zatvoriti. Lopove treba strpati u zatvor na duže vreme i osuditi ih da plate štetu koju su učinili. Ako se ovo ne uradi, Soko će promeniti ime u Puž

    U pitanju su optički kablovi, bar tako kažu. To niko ne otkupljuje, u principu je bezvredno. Nije bakar pa da si isplati to raditi. Znači nisu u pitanju ljudi što rade sa sekundarnim sirovinama. Ovo se radi ciljano da bi se napravila šteta.

  • Pera

    09.05.2026 19:46
    Realno
    Nakarikati sve i svakom po 10 god i resili bi to ako je to
  • Mile

    09.05.2026 19:31
    Jedan policiji poznat lopov iz Ravnog Sela i njegov kum iz Savinog Sela to kradu.
  • Zanovetalo

    09.05.2026 19:28
    Sve je to pranje para
    Jer ti sto kradu su lojalisti koji nikad nece biti uhvaceni i uhapseni.A kome prodaju ukradenu robu?Pa zna se,tajkunskim firmama koje se bave prometom sekundarnih sirovina na veliko.Sve je to u svrhu povecanja BDP, i zato ce to jos dugo potrajati.
  • Boda

    09.05.2026 19:23
    Ns
    Kad ću čuti da su lopovi uhvaćeni i osuđeni ? Imali toga u Italiji, Nemačkoj....?
  • Djins

    09.05.2026 19:18
    Pojma ne znam
    Ma kakve kablove. To kazu kad god zele da obustave voz. Obustava je dok ne skontaju zasto voz hoce da se prevrne.
  • Boki

    09.05.2026 19:08
    Laz
    Ne zanosite se vise pricom o kradjama!! Pa dosada bi neko bio i uhvacen, zar ne?!
    Do projekta je i lose uradjenih delova pruge!
  • KontraObavestajac

    09.05.2026 19:04
    Nije vucic budala sto je stavio vojsku na gasovod, ma da, kako stvari stoje, treba je i na zeleznicku prugu postaviti...
  • Predlog

    09.05.2026 18:47
    Lek
    One koji otkupljuju ukradene materijale treba uhapsiti i osuditi, a njihova "preduzeća" zatvoriti. Lopove treba strpati u zatvor na duže vreme i osuditi ih da plate štetu koju su učinili. Ako se ovo ne uradi, Soko će promeniti ime u Puž.
  • ST

    09.05.2026 18:00
    Blizi se 23-ci... Poslusna olos dobila zadatke da kompletna deonica ne bude prohodna...
  • Khm

    09.05.2026 17:37
    Uhvatiti
    Osuditi ih za terorizam i non stop objavljivati imena, pa da vidimo kada će sledeći to da radi.
  • Dan pobede

    09.05.2026 17:27
    Što da policija hapsi
    kad ih sledeći puštaju. A U pandorinoj kutiji donose milujuće zakone da udju u d Evropi.
  • uzgajalište

    09.05.2026 17:26
    Što dsa neeeeeeeeee
    kad je sve dozvoljeno
  • Mile

    09.05.2026 17:21
    10 godina robije za počinioce
    ...pa da vidimo ko će krasti
  • Tristan

    09.05.2026 17:04
    Ne treba trošiti policijske resurse na glupe kablove, opozicija i studenti su ipak prioritet. Kablovi se lako nadoknade, ali izgubljena vlast je mnogo opasnija stvar.
  • Damir

    09.05.2026 16:43
    Ovo
    Je sve mafija drzavna umesana u kradju policija radi za mafiju sve se samo kaze uhvatice ih juce ovo je igranje sa narodom morace uhvatiti nebitne neke da pokazu da policija radi svoj posao a glavne igrace pogledati niko nece i tako u krug sedi narode kuci mafija radi posao punom parom
  • Zivan

    09.05.2026 16:32
    Koliko bezobziran moras da budes da ukrades kablove sa zeleznicke pruge?
    Generalno, kolika stoka moras da budes da krades bilo sta ali, da ukrades nesto i time ugrozis zivote ljudi to bih klasifikovao kao pokusaj masovnog ubistva i tako i kaznjavao.
  • Lala

    09.05.2026 15:05
    Zakon
    Te što kradu, a i ove što otkupljuju osuditi za državni terorizam i bez olakšavajućih okolnosti na maksimalne kazne
  • Archer

    09.05.2026 15:03
    Alo!!!
    Da li će i lda policija početi da hapsi likove koji OTKUPLJUJU ukradeno kao sekundarne sirovine??????

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna