Ne Gruice, pojedini političari ne žele da se sazna istina u vezi sa nadstrešnicom a deca su odavala poštu 15 minuta stradalima pod nadstrešnicom. Ti isti političari blokiraju od 1.11.2024. sve institucije i procese kojim bi do sada već bili osuđeni oni koji su naredili da se stanica otvori za putnike, oni koji nisu prijavili gradište građevinskoj inspekciji, oni koji su platili bilo koji dinar i dolar za te neprijavljene radove, oni koji nisu došli na stanicu da traže prijavu radova i kontrolišu radove i oni koji su otvarali stanicu dva puta (po nečijem nalogu). Deca nisu pala s kruške, vozila su se vozom. Neki nikad više neće.
Ovde se zatvaraju škole,a ide se na kurseve. Preko noci se dobijaju diplome, i tacno se vidi da je zabranjeno ići u školu.
-to zabranjeno je na suptilan način pokazano.
Da nije nepismenih roditelja koji su vaspitali kućne ljubimce, a ne decu, možda bi ova današnja deca ispali ljudi, a ovako , NEMAMO DECU nego kućne ljubimce koji nisu nizašta
Po kom osnovu ce se to desiti? Koliko ja ovde vidim jedino se pojedini posteni roditelji ucenika cimaju i traze pravdu, a ostale bivse ucenike skole zabole ili samo lajkuju.
Pitanje je ko je kriv za celu situaciju oko škole. To što se dešavalo sve je politički obojeno. Pojedini profesori i roditelji su uneli politiku u školi i manipulisali decom. Dali je politici mesto u školi?
Eto ko je kriv.
Ima li konačno informacije zašto još nema nastave I kada će početi? Zašto on blokira istinu??
Naravno da je slabiji upis kad I roditelji I deca vide da školu vodi uprava koja koji kleči u dvorištu.
Biće opet to škola koje će iznedriti najpametnije I najbolje đake I stručnjake. Samo da se promeni direktor. Ne može jedan čovek blokirati ni istoriju ni tradiciju ni život. Nažalost, mogao je u penziju otići sa mnogo boljom reputacijom, da ga đaci aplauzom, s ljubavlju isprate a ne ovako, da ga ne žele na maturskom tablou. No, sam je izabrao da služi političarima a ne đacima.
Banda polupismenih (SNS), SPC, i očigledno ucenjeni nečovek, u pokušaju da ugase najsvetliji plamen koji gori u Vojvodini preko 2 veka. Nemam uopšte nikakvu dvojbu ko će ovde da pobedi do kraja.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Roditelji učenika Jovine: Izuzetno slabo interesovanje za nekada veoma popularan specijalizovani smer
Autor: 021.rs
Novi Sad
•10.05.2026.
•08:37
Komentari 15
Ana
@Gruica
TsiBB
Obe su ugledne profesorice!
@Gruica
///
-to zabranjeno je na suptilan način pokazano.
pajo patak
P.S.
maro maro, od bisera grano, čija si ljubimica i za šta ?
Mara
Dule
Zmaj
Pitam se kako se neko uopšte i prijavio za upis?
Gruica
Eto ko je kriv.
Blokiraju istinu
Naravno da je slabiji upis kad I roditelji I deca vide da školu vodi uprava koja koji kleči u dvorištu.
Brzo
Rasa sa salasa
RL
Zebra
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H