Autor: 021.rs

Novi Sad
12.05.2026.
17:36 > 17:24
Fudbaleri Vojvodine krenuli su put Loznice, gde će protiv Crvene zvezde igrati Finale Kupa Srbije.
  • Lalat

    26.05.2026 11:51
    Da
    Osećam i ja optimizam gde se god okrenem
  • DrNS

    13.05.2026 07:40
    Samo uz strane sudije.
  • Dejan

    13.05.2026 07:23
    O čemu Tanjga priča,ovo nikoga ne zanima
  • Zoran

    12.05.2026 22:28
    Stručnjak u Ćacilendu
    Da li to znači da je Oskar rešio da udeli nešto i filijali?
  • Liman 2

    12.05.2026 20:52
    @NS
    Koga zanima fudbal u dogovorenoj ligi?
  • Analiticar

    12.05.2026 20:52
    Ako je Oskar procenio da je previse da Zvezda uzme i kup onda se sve zna
  • Pero

    12.05.2026 20:50
    Voša
    Da li će igrati Medojević, naš Medo?
  • Lanemi

    12.05.2026 20:45
    #
    Dobro kaže Mile,nikoga ne zanima a ovaj lupeta o optimizmu u gradu.
  • Novosadjan

    12.05.2026 20:44
    Slaninar
    Gledao sam Vošu kao klinac 80-tih svaku utakmicu, kasnije sam dolazio i 90tih poznavao ljude sa zapadne tribine danas kada ih sretnem u gradu njih 80% ne dolazi vise,ovaj prica kako se oseti pobednicki duh u gradu.. koga ti foliras?
  • NS

    12.05.2026 20:28
    Vidim ovde svi koji komentarišu su ljudi koje fudbal i Vojvodina uopšte ne zanimaju…. Mene kada nešto ne zanima ja ni ne pročitam vest a kamoli da je komentarišem!!!! I to svi nešto nervozni i Antiprotivni…
  • Jovo iz 27. marta

    12.05.2026 20:17
    Hrabro Vošo
    Idemo Vošo, igrajte bez presije, strpljivo čekajući ponovo onu kontru koja rešava utakmicu. Vidimo se na jugu Lagatora, a vi mrzitelji ovim svojim komentarima ne govorite ništa ni o Voši, ni o Tanjgi, ni o bilo kome nego samo o sebi. Nastavite samo i nadajte se onom što emitujete oko sebe a svi mi koji volimo naš klub i naš grad znamo gde nam je sutra uveče mesto.
  • Seljak

    12.05.2026 19:37
    Žao mi je, ali vi ste već danas izgubili.
  • Crni

    12.05.2026 18:44
    Hmm
    Jedina nedoumica mu je da li da stavi sina u sastav.. koji folirant!!
  • Mile

    12.05.2026 18:21
    K čemu ti pričaš 80 % stanovnika ne zna za utakmicu. Ko vas prati još.
  • Biće

    12.05.2026 18:21
    promena
    U sredu, u 21.50, počeće da se oseća pesimizam...
  • Prorok tanjga

    12.05.2026 18:01
    Da necete napasti kup?!
    Koliko ce vas to kostati sigurnih glasova!? Osvojio kup ili ne,ti si siguran dok su ovi na vlasti.
  • mile

    12.05.2026 18:00
    osecam
    optimizam..?!! ajde???koga bre,jos interesuje fudbal u NS ?? imamo onoliko svojh probema,da ste nam totalno nebitni!!koliko ,uopste ljudi dolazi da vas gleda,osim "navijaca"?!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna