Firma "Wolf invest" saopštila je da je nakon svih analiza i uvida u dokumentaciju utvrđeno da je do incidenta u Stevana Sremca došlo usled propusta izvođača radova kompanije "Big point gradnja".
Pre više godina , u okviru mog posla , imao sam susret sa vlasnikom "Wolf investa". Povod je bio mnogo tužniji od rušenja zida. I tada i sada taj čovek je pokazao veličinu, emotivnost , blagorodnost.....
Puno poštovanje !
Ne bih umanjivao ono što se porodici desilo, to je bio ogroman stres. Ali isto tako treba uvažiti činjenicu da je šteta rešena brzo i da je porodica dobila rešenje koje je prihvatila.
Od tri komentara na vest, dva 100% botovska, a možda i svi. Kristalno jasno s kim ovi bezočni "neimari" šuruju. Šteta što je postignut dogovor jer će oštećeni gotovo izvesno biti isplaćeni u kikirikiju. Po dobrom starom kradikalskom principu: "ništa se ne brinemo, sve su nam obećali".
Snaga uspesne gradjevinske firme se ogleda u ovakvim potezima. Prvazilazenje problema i nalazenje resenja u teskim i nesrecnim okolnostima su svojostvena za odgovornu firmu. Bravo za Big Point!
Umesto krivične prijave, nagodili se? Oštećeni će dobiti novi stan, a ovaj će biti "uvaljen" drugom jadniku!
I pored smrtne opasnosti, inspekcija ćuti. Nadstrešnica se ponavlja.
Snaga i uspesnost gradjevinske firme se ogledaju u ovakvim potezima. Prevazilazenje problema i nalazenje resenja u teskim i nesrecnim okolnostima su svojostvena za odgovornu firmu. Bravo za Big Point!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nakon urušavanja zida u Stevana Sremca: Postignut vansudski sporazum sa oštećenom porodicom
Autor: 021.rs
Novi Sad
•03.06.2026.
•15:16 > 15:16
Komentari 15
Paja
Puno poštovanje !
Milos
Nikola
Ana
Miodrag
Svakom moze da se desi greska al ne moze svako biti covek
Prokopije Arbutina V
Djordje
Boško
I pored smrtne opasnosti, inspekcija ćuti. Nadstrešnica se ponavlja.
Srdjan
Djordje
B
Au
××
aca ns
Ja
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H