Deo Novog naselja u utorak bez tople vode

Deo Novog naselja u utorak, 23. juna neće imati tople vode zbog rekonstrukcije vrelovodne mreže u Ulici Seljačkih buna.
Deo Novog naselja u utorak bez tople vode
Foto: Pixabay
Bez tople vode će od 9 časova biti:
- Seljačkih buna 53-95;
- Bulevar kneza Miloša 20-26;
- Bate Brkića 9-15.
Normalizacija u isporuci toplotne energije za pripremu tople potrošne vode očekuje se istog dana, u poslepodnevnim časovima.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije