Ko čeka Vošu kvalifikacijama za Ligu Evrope: Totenhem, Milan, PSV, Bazel, PAOK

Poslužila je sreća Vojvodinu i izabranici Nenada Lalatovića će trku za plasman u Ligu Evrope startovati tek od trećeg kola.
Ko čeka Vošu kvalifikacijama za Ligu Evrope: Totenhem, Milan, PSV, Bazel, PAOK
Foto: 021.rs
To znači da su Vojvodini potrebne samo dve pobede, jer se u kvalifikacijama, zbog virusa korona, igra samo jedan meč, da bi se domogla istorijskog plasmana u Ligu Evrope.
 
Međutim, koga god da dobije u trećem kolu Voša neće imati lak zadatak.
 
Mogući protivnik Vojvodine u trećem kolu je Totenhem, prošlogodišnji finalista Lige šampiona. Iako bi mnogi voleli da vide duel Žozea Murinja i Nenada Lalatovića, navijači Vojvodine ipak priželjkuju nešto "lakšeg" protivnika.
 
A među potencijalnim rivalima Novosađana su: Bazel, Sporting, Kopenhagen, PSV, Volfsburg, APOEL, BATE Borisov, Galatasaraj, Malme, PAOK, Lijež, Steaua, Granada, Milan, AZ Alkmar, AEK, Glazgov, LASK, Hapoel Ber Ševa, Maribor, Rosenborg, Apolon, Rostov i Rems.
 
Svog protivnika Voša će saznati 1. septembra, a utakmicu će odigrati 24. septembra.
 
Kako je došlo do toga da Voša kvalifikacije za Ligu Evrope počne od trećeg kola, pročitajte OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • @Lune

    14.08.2020 22:41
    Zapamtite
    Ovisi o Zukiću.
  • Гига Моравац

    13.08.2020 16:08
    Nemamo bolju ekipu od Tsc-a kamoli od:Bazel, Sporting, Kopenhagen, PSV, Volfsburg, APOEL, BATE Borisov, Galatasaraj, Malme, PAOK, Lijež, Steaua, Granada, Milan, AZ Alkmar, AEK, Glazgov, LASK, Hapoel Ber Ševa, Maribor, Rosenborg, Apolon, Rostov i Rems.
  • nsss

    12.08.2020 17:31
    Bravo deco, videćete malo sveta, Evropu... a ne samo Banja Luku i RS. A pored njih ovaj lepi Grad, evropski, buduću prestonicu kulture Evrope, predtavlja će rukovodstvo sa čelom od dva prsta, bez škola, bez znanja stranih jezika... ali su zato se nakrali i napunili đepove! E, to je tužno za ovaj Grad! Vučeviću, Gradonačelniče naš, misli malo i o tome!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport