Besplatan ulaz na meč Vojvodina - TSC: "Stara dama" slavi 108 godina postojanja

Fudbaleri Vojvodine dočekaće ekipu TSC-a, u nedelju, 6. marta, u 26. kolu Superlige Srbije.
Besplatan ulaz na meč Vojvodina - TSC: "Stara dama" slavi 108 godina postojanja
Foto: FK Vojvodina

Voša je četvrta na tabeli, dok je tim iz Bačke Topole osmi i bori se da obezbedi mesto u plej-ofu. 

Dva tima su se u Superligi do sada sastajala pet puta i pokazalo se da ekipa TSC-a ne odgovara Voši. U pet susreta, dva puta nije bilo pobednika, a u ostalim mečevima slavio je TSC.

Crveno-beli su vezali dva uzastopna poraza i pokušaće u susretu sa timom iz Bačke Topole da dođe do pobede. Ta pobeda bila bi rođendanski poklon svim navijačima Vojvodine.
 
Klub će u nedelju obeležiti 108 godina postojanja. Tim povodom klub je odlučio da ulaz na ovu utakmicu bude besplatan.
 
"Gledaoci će besplatne ulaznice moći da preuzmu na blagajnama stadiona počevši od sat vremena pre početka utakmice, a fudbalski klub Vojvodina poziva sve svoje navijače da na Vošin 108. rođendan dođu na 'Karađorđe' u što većem broju, ispune tribine i u rođendanskoj atmosferi pomognu crveno-belima u nastojanju da dođu do veoma važne pobede", navodi se na sajtu Voše.
 
Utakmica između Vojvodine i TSC-a igra se u nedelju, sa početkom u 18.30 časova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Hattori Hanzo

    06.03.2022 16:30
    Lalat
    ..vrćite Lalata...fuck off Samardžiću...napred Voša..
  • Gradjanin

    06.03.2022 15:08
    I opet zatvorena ulica pored stadiona. Da li ce na stadionu biti 30.000 navijača pa zbog gužve.
  • Detos

    06.03.2022 14:07
    Vosa
    Trener amater
    Igraci rekreativci i
    Uprava nesposobna
    O D L A Z I T E

    Vosa jedna jedina

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Pobeda Vojvodine posle mnogo napora

U sedamnaestom kolu KLS košarkaši Vojvodine pobedili su Dinamik sa 99:92 (46:52), ali su morali da ulože mnogo napora kako bi nadmašili tim sa Dorćola.

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.

Preminuo Milorad Kosanović

Bivši igrač, trener i direktor Fudablskog kluba Vojvodina Milorad Kosanović preminuo je u 75. godini, saopštio je klub.

Košarkaški praznik na Spensu

U četrnaestom kolu KLS Vojvodina dočekuje tim Hercegovca, najprijatnije iznenađenje poslednjih godina u srpskoj košarci.

Pobeda Vojvodine u Zemunu

U trinaestom kolu KLS Vojvodina je u Zemunu savladala Borac sa 89:79 i tako zabeležila osmu pobedu u sezoni.