Odbojkaši Vojvodine poraženi od Fridrihshafena u Ligi šampiona

Odbojkaši Vojvodine poraženi su večeras u gostima od Fridrihshafena sa 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25), u meču četvrtog kola Grupe A Lige šampiona.
Odbojkaši Vojvodine poraženi od Fridrihshafena u Ligi šampiona
Foto: 021.rs
Najbolji kod Vojvodine bili su Radoslav Parapunov sa 17 i Petar Krsmanović sa 16 poena.
Fridrhshafen su do pobede predvodili Mihal Superlak sa 16, Time Peter sa 12 i Ziga Štern i Anhel Martines sa po 10 poena.
Vojvodina je na trećem mestu na tabeli sa jednom pobedom i tri poraza, Fridrihshafen je drugi sa tri pobede i jednim porazom.
 
U narednom kolu, Vojvodina će dočekati Jastšembje.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Košarkaši Vojvodine domaćini Metalcu

U 19. kolu KLS, Vojvodina će ugostiti Metalac, tim koji je loše startovao, ali je promenom trenera i dovođenjem dva atraktivna tamnoputa igrača toliko poboljšao igru da je sa pretposlednje dospeo čak na šestu poziciju.

Pobeda Vojvodine u Somboru

Košarkaši Vojvodine su u 18. kolu Košarkaške lige Srbije kao gosti savladali Sombor BC sa 85:77 (40:34) i zabeležili dvanaestu pobedu.

Pobeda Vojvodine posle mnogo napora

U sedamnaestom kolu KLS košarkaši Vojvodine pobedili su Dinamik sa 99:92 (46:52), ali su morali da ulože mnogo napora kako bi nadmašili tim sa Dorćola.

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.