Ukoliko ste u potrazi za stanom u Novom Sadu, onda bi dupleks na Žitnom trgu bio odličan izbor.
Na samo nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada nalazi se dupleks u kojem svaki član porodice ima mesto za sebe. Ali, na početku, sa ulaza, tu je mesto okupljanja - velika dnevna soba u kojoj možete da se odmarate nakon dobrog ručka.
Zato je kraj dnevne sobe izdvojena kuhinja. I to je samo deo onoga što ovaj stan, praktično u centru grada, nudi.
Četvorosoban dupleks, koji je oglašen na prodaju na sajtu NS-Group nekretnine, ima 81 metar kvadratni. Komforni dnevni boravak i kuhinja nalaze se u donjoj etaži.
Potom, vrlo važno, velika terasa prostire se celom dužinom dnevnog boravka. Njena veličina otvara prostor za razne "egzibicije" koje će vam omogućiti da u letnjim danima uživate u povetarcu koji dopire do četvrtog sprata.
Na gornjoj etaži je pomenuti deo u kojem svako ima prostor za sebe. Kada se popnete uz stepenice, doći ćete do tri spavaće sobe. Jedna dečija i tu su još dve velike sobe u koje komotno staje francuski krevet. Naravno, sam prostor možete da preuredite po sopstvenim željama.
Nekretnina je, naravno, uknjižena, a telefon, kablovska, internet i klima su podrazumevani.
Stan je idealan za višečlanu porodicu ili za par koji planira jednu takvu. Kada izađete iz ulaza, ulica vas vodi direktno do Dunavskog parka. Tu su vam i pozorišta, brojni kafići, razni kulturni sadržaji.
S obzirom na lokaciju, kvadraturu i uređenost, stan je oglašen po odličnoj ceni za kupce - 111.400 evra.
Ukoliko želite da saznate više informacija o ovoj nekretnine ili da pogledate neke druge, možete da posetite sajt NS-Group nekretnine. Za stan na Žitnom trgu možete i direktno da kontaktirate agenta za nekretnine.
Javna slušanja o setu zakona koje se tiču izbornog procesa u skladu sa konačnim preporukama Posmatračke misije Kancelarije OEBS za demokratske institucije i ljudska prava (ODIHR) održaće se od 4. do 7. maja.
Na auto-putu E-75, na deonici između petlje Novi Sad centar i petlje Novi Sad istok, u smeru ka Beogradu, do 6. maja tokom svetlog dela dana izvode se radovi na redovnom održavanju kolovoza.
Navršava se 18 meseci od kada je, 1. novembra 2024. godine, u 11 časova i 52 minuta, pala nadstrešnica rekonstruisana i dvaput svečano otvarane Železničke stanice u Novom Sadu.
Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) za Novi Sad je Glavnom odboru i Predsedništvu te stranke uputio predlog da predsednik Srbije Aleksandar Vučić bude nosilac liste i kandidat SNS za premijera na izborima.
Zborovi Novog Sada i Mreža zborova Novog Sada objavili su plan obeležavanja 18 meseci od tragedije na Železničkoj stanici, koja se dogodila 1. novembra 2024. godine, kada je stradalo 16 osoba.
Vanredni profesor Univerziteta u Novom Sadu dr Goran Radojev, fizički napadnut u prisustvu svoje porodice, navodno zbog nalepnica sa natpisom "Studenti pobeđuju", saopštio je Akademski plenum.