"Čudi me da ljudi iz nevladinih organizacija dozvoljavaju da ih takozvani 'naši iz opozicije' potroše", rekao je Popov na tribini u Nezavisnom društvu novinara Vojvodine.
Ocenio je da oni koji ne pristanu na tu varijantu "nisu dobri ni jednima ni drugima" i na njih pritiske vrše i jedni i drugi.
"Kada su prošle izbore bojkotovali – rekao sam da mala izlaznost nije rezultat angažmana opozicije, nego su se ljudima zgadili i jedni i drugi. Posle toga mi se ovi iz opozicije više na ulici ne javljaju, a nismo poželjni ni na medijima koji su očito bliski s tim političkim strankama", naveo je Popov.
Prema njegovim rečima, "ako pokušavaš da budeš kritičar i neutralan, onda nisi dobar ni jednima ni drugima".
Tribinu je organizovala Regionalna akademija za demokratiju.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 10
MK
Kole
Pera
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar