Na gradskim ulicama se stvorio snežni pokrivač, ali većina saobraćajnica je prohodna.
Zimske službe su saopštile da su na terenu i da rade na čišćenju ulica, ali se problem, kao i svake godine, stvorio na Iriškom vencu.
Temperature u minusu omogućiće da se sneg zadrži još neko vreme u Novom Sadu, ali je upitno do kada će padati.
Prema prognozama Republičkog hidrometeorološkog saveza, sneg će padati u ponedeljak, kada će najviša dnevna temperatura biti na nuli, dok će najniža biti -2 stepena Celzijusa.
U utorak nas očekuje hladniji dan, sa najnižom temperaturom od -5 stepeni, a najvišom tek -3 stepena Celzijusa.
Kada je u pitanju sneg, u RHMZ kažu da su moguće nove padavine.
Već u sredu nas očekuje povratak sunca, odnosno umereno oblačno vreme. Slično će biti i u četvrtak i petak, a tokom ova tri dana zadržaće se niske temperature.
Maksimalna temperatura neće prelazati u plus, odnosno biće na nuli, dok će najniža temperatura biti između -6 i -5 stepeni Celzijusa.
Nisi ti još osetio pravu Vojvođansku zimu. Kad lupi jedno -15 i kad krene da duva, dere kožu sa leđa, bezao bi kao da si izašao sa žice na vrhu Jahorine.
oduvek su bili kamioni,najava snega nedelju dana unazad ali policija nikako da stane pa prilazne puteve i vraća ih na autoput,zbog nekorišćenja lanaca npr.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Novosadska Kuhinja solidarnosti priprema više od 600 obroka za najugroženije sugrađane, ali tokom letnjih meseci se suočava sa finansijskim problemima i nedostatkom volontera.
Koliko će dugo još Novosađani čekati na raspisivanje izbora za savete mesnih zajednica nije poznato. Ipak, jedna stvar je poznata - rok za njihovo raspisivanje istekao je još pre godinu dana.
Nakon što su osvanuli grafiti sa nepostojećim pozivnim brojem +384 precrtanim crvenom bojom, postavlja se pitanje kome je u cilju da se retorika devedesetih opet ponavlja.
Lista "Nije prirodno ćutati" ubedljivo je pobedila na izborima za Studentski parlament Prirodno-matematičkog fakulteta u Novom Sadu. Ovu listu podržavaju studenti u blokadi.
Univerzitetski klinički centar Vojvodine izvodiće radove na unapređenju zaštite od požara u porodilištu "Betanija", odnosno na Klinici za akušerstvo, i to na lamelama B i C.
Elaborat plana generalne regulacije prostora Mali Beograd - Veliki rit nalazi se na ranom javnom uvidu, a planiraju se određene izmene u ovom delu Novog Sada.
Komentari 13
Mićo
Dejan
/
to ce raditi ovi u obaveznom vojnom roku
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar