DZVM kritikovao SNS-SVM: Zašto građani Vojvodine žive lošije od republičkog proseka?
28.07.2026.•
0
Demokratska zajednica vojvođanskih Mađara (DZVM) uputila je otvoreno pismo koaliciji SNS-SPS-SVM povodom stanja u Vojvodini, kritikujući način na koji je do sad vođena Vojvodina.
Komentari 4
Šaško
Ovo je borba za čast,dostojanstvo,slobodu bez korupcije,vređanja,omalovažavanja vulgarnosti.
Iz više grupa u toj školi znam da nije bilo nekih pokreta od nastavnog kadra, roditelji samoinicijativno žele da im daju podršku da se ne boje i da se bore protiv jakog stranačkog sistema koji ih drži za gušu...očajni su što škola makar nije izrazila podršku od 30 min i pitaju se da li su to nastavnici koji treba da školuju njihovu decu. Život je borba!
Istinomer
NS
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar