I sutra u Novom Sadu kiša

I u četvrtak se u Novom Sadu očekuju pljuskovi sa grmljavinom.
I sutra u Novom Sadu kiša
Foto: 021.rs

Minimalna temperatura biće 20, a maksimalna 27 stepeni. U prvom delu dana će duvati umeren do pojačan jugoistočni vetar, koji će posle podne i uveče oslabiti.

U petak suvo i umereno oblačno, uz dosta sunčanih intervala. Minimalna temperatura biće 16, a maksimalna dnevna 28 stepeni.

U subotu skoro identično vreme kao u petak, s tim da će najviša temperatura biti 29 stepeni.

U nedelju su ponovo mogući pljuskovi sa grmljavinom, dok će se temperatura kretati od 17 do 25 stepeni.

U ponedeljak suvo, uz dosta sunčanih intervala, a temperatura će biti od 14 do 26 stepeni.

Biometeorološka prognoza za četvrtak, 11. septembar:

Usled očekivanih biometeoroloških prilika kardiovaskularnim bolesnicima i osobama sa respiratornim obolјenjima se i dalјe savetuje oprez. Promenlјivo raspoloženje, bolovi u kostima i poremećaj sna mogući su kod meteoropata.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • BaNana

    10.09.2025 12:03
    А где да сазнам кад ће Бегеч добити струју и као последицу тога, воду? За нас никад нема инфо.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti