Pokrajina kupuje još 22 sanitetska vozila

Pokrajinski sekretarijat za zdravstvo raspisao je javnu nabavku sanitetskih vozila sa medicinskom opremom i vozila za prevoz pacijenata na dijalizu.
Pokrajina kupuje još 22 sanitetska vozila
Foto: 021.rs

U planu je kupovina 17 sanitetskih vozila sa medicinskom opremom i dva reanimobila, odnosno vozila za urgentne ekipe.

Cena ovih 19 vozila trebalo bi da iznosi 170.375.000 dinara.
Osim toga, planira se i kupovina tri vozila za prevoz pacijenata na dijalizu, čija je procenjena vrednost 17.125.000 dinara.
 
Zainteresovani ponuđači se na tender mogu javiti do 20. oktobra.

Podsetimo, novosadski Zavod za urgentnu medicinu krajem 2023. godine dobio je ambulantno vozilo sa opremom za transport pacijenata na dalje destinacije. 

Osim toga, tokom 2021. godine zdravstvene ustanove u Vojvodine dobile su 32 nova vozila koje je Pokrajinska vlada platila 100 miliona dinara.
 
Tada su sanitetska vozila dobile su opšte bolnice u Zrenjaninu i Vrbasu i domovi zdravlja u Kanjiži, Adi, Novom Bečeju, Srbobranu, Apatinu, Malom Iđošu, Sremskoj Mitrovici, Sečnju, Kovinu i Pećincima.
 
Vozila za prevoz pacijenata na dijalizu dobili su domovi zdravlja u Čoki, Bačkoj Topoli, Vrbasu, Beočinu, Titelu, Plandištu i Alibunaru, dok su putnička vozila obezbeđena za domove zdravlja u Šidu, Apatinu, Somboru, Odžacima, Kovinu, Novom Bečeju, Rumi, Novom Kneževcu, Žitištu, Alibunaru, Beloj Crkvi, Irigu i Opovu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti