Sutra u Novom Sadu tmurnije ali u plusu, a onda opet kreću sve ledeniji dani

Petak će u Novom Sadu biti tmuran, ali suv.
Sutra u Novom Sadu tmurnije ali u plusu, a onda opet kreću sve ledeniji dani
Foto: 021.rs
Minimalna temperatura biće 1, a maksimalna 5 stepeni.
 
Subota vedrija ali i hladnija. Biće umereno oblačno, uz dosta sunčanih intervala i temperaturu od -3 do 2 stepena.
U nedelju će biti pretežno sunčano, a temperatura će biti od -7 do -1 stepen.
 
U ponedeljak takođe pretežno sunčano, a temperatura će biti od -8 do -2 stepena.
I u utorak veoma hladno i malo oblačnije. Temperatura će se kretati od -8 do 0 stepeni.
 
Biometeorološka prognoza petak, 16. januar:
 
Očekivane biometeorološke prilike povoljno će uticati na većinu hroničnih bolesnika. Oprez se savetuje astmatičarima, kao i osobama sa srčanim tegobama. Kod meteoropata su mogući umor i neraspoloženje. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti