Odloženo suđenje sinu autoprevoznika Milomira Jaćimovića: Oštećeni policajac se nije pojavio

Suđenje maloletnom sinu autoprevoznika Milomira Jaćimovića, Milanu, a koje je trebalo da bude održano danas, 4. marta u Osnovnom sudu u Novom Sadu, odloženo je po drugi put.
Odloženo suđenje sinu autoprevoznika Milomira Jaćimovića: Oštećeni policajac se nije pojavio
Foto: 021.rs
Ovog puta suđenje je odloženo zbog toga što se oštećeni, odnosno policijski inspektor, nije pojavio.
 
Novo ročište zakazano je za 31. mart.

Ispred zgrade novosadskog suda, gde je ročište i trebalo da se održi, oko 10.30 časova okupili su se građani u znak podrške Jaćimovićima.

Podsetimo da je Milan Jaćimović optužen za napad na službeno lice, a uhapšen je 1. jula prošle godine ispred prostorija Srpske napredne stranke na Bulevaru oslobođenja, gde je protestovao sa ocem.
 
Na prostorije SNS lepio je plakate sa fotografijama policajaca koji su Jaćimovića zaustavljali na putu dok je prevozio studente.
Policajci u civilu su ga tada priveli.
 
Milomir Jaćimović je autoprevoznik koji je prevozio studente i građane na proteste širom Srbije i zbog toga se našao na meti režima. Vozila su mu oduzimana, pisane su mu brojne kazne, autobusi su završavali na vanrednim tehničkim pregledima. On i njegov sin su nekoliko puta hapšeni.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti