Ukoliko se bolest otkrije u početnoj fazi izlečenje raka dojke moguće je u više od 90% slučajeva.
Rano otkrivanje omogućava primenu kraćih i efikasnijih terapijskih procedura, sa manje komplikacija i sa znatno boljim kvalitetom života tokom i nakon lečenja.
Tokom dva sata, Novosađanke će imati priliku da se informišu o značaju redovnih preventivnih pregleda i pravovremenog lečenja, da nauče pravilnu tehniku samopregleda dojki, kao i da obave kratke kontrolne preglede opšteg zdravlja.
Akciji se pridružuje i Služba stomatološke zdravstvene zaštite, koja istog dana obeležava Svetski dan oralnog zdravlja.
Akcija će trajati od 10 do 12 časova.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar