Trenutno su angažovani na prikupljanju sredstava kako bi prostor "doveli u red".
"Želja nam je da dom ponovo postane još funkcionalnije središte našeg rada i zajedništva. Uz uređenje objekta, prioritet nam je i nabavka novog kamiona. Naš cilj je modernizacija opreme kako bismo osigurali stalnu operativnost i maksimalnu spremnost na terenu", navodi se u objavi ovog dobrovoljnog vatrogasnog društva.
Nastoje i da osavremene vozni park, jer trenutno koriste "TAM 170", popularni "Dajc", odnosno "Deda", kako ga pripadnici jedinice zovu.
Ističu da ponekad nisu mogli da isprate sve pozive na intervenciju, jer im je vozilo stvaralo probleme.
"Dešavalo se da nas brigada pozove na intervenciju, mi budemo spremni, krenemo na kapiju, ali vozilo stane i ne možemo da ga pokrenemo, samim tim ne možemo ni da se odazovemo", poručuju iz jedinice.
Ističu i da se trude da, što mogu, sami poprave, ali da ponekad to nije moguće.
Dobrovoljnom vatrogasnom društvu moguće je pomoći uplatom novca na žiro rečun: 340-1554-21, uz naznaku "za ispunjavanje programskih aktivnosti".
Dodaju i da im je značajna podrška u vidu građevinskog materijala.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar