Ovogodišnji gost biće dr Vladimir Gvozden, vanredni profesor na Odseku za komparativnu književnost Filozofskog fakulteta, koji će od 17 do 18 časova na Odeljenju "Đura Daničić" korisnicima preporučivati knjige.
U centralnom holu Biblioteke biće postavljena izložba u čast dva velikana svetske književnosti: Vilijema Šekspira (1564–1616) i Migela de Servantesa (1517–1616).
Povodom Svetskog dana knjige i autorskih prava, kao i 175 godina od rođenja dramskog pisca Koste Trifkovića, u ponedeljak, 23. aprila u 12 časova, u Bibliotečkom ogranku "Kosta Trifković" na Detelinari (Ul. Braće Mogin 2), biće izvedena pozorišna predstava pod nazivom "Just love me", koja govori o životu današnjih tinejdžera.
Tog dana Gradska biblioteka, deci i odraslima, odobrava popust od 50 odsto prilikom upisa. Članarina važi godinu dana od datuma upisa. Popust traje jedan dan.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
biblio
Pera
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar