Tri rukovodioca građevinskih firmi uhapšeni su u Novom Sadu zbog sumnje da su zloupotrebom položaja i plaćanjem nikada izvedenih radova oštetili Klinički centar Vojvodine i Fond za kapitalna ulaganja APV za skoro 300 miliona dinara.
FK Vojvodina odlučio je danas da postupi po predlogu policije pa će navijači Crvene zvezde u sredu ipak biti smešteni na istočnoj tribini, umesto samo na južnoj - kako je prvobitno planirano.
Četrdeset i devet nekretnina čiji su vlasnici Novosađani ili žitelji okolnih mesta, biće ponuđeno na prodaju na licitaciji, a kako bi se izmirili dugovi prema bankama i javno-komunalnim preduzećima.
FK Vojvodina saopštio je da derbi meč 25. kola Superlige između tog kluba i Crvene zvezde možda neće biti odigran kako je planirano u sredu 8. marta, jer je od policije stigao dopis da snage reda ne mogu da garantuju bezbednost ako ostane pravilo da gostujući navijači moraju biti smešteni na južnoj tribini stadiona "Karađorđe".