Iako je ne tako davno tvrdio da mu ne pada na pamet da menja Ustav, predsednik Aleksandar Vučić je pre nekoliko dana ipak najavio moguću promenu Ustava Srbije.
Višestruki olimpijski šampion, atletičar sa Jamajke Jusein Bolt biće jedan od brend ambasadora specijalizovane međunarodne izložbe "Ekspo" (EXPO) 2027. godine u Beogradu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na sve građane da se tokom letnjih meseci pridržavaju mera bezbednosti prilikom boravka na rekama, jezerima i drugim otvorenim vodama.
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije formiralo je krizni štab za evakuaciju građana Srbije iz Izraela i Irana, izjavio je ministar spoljnih poslova Marko Đurić.
Specijalna izvestiteljka UN za slobodu okupljanja Đina Romero izjavila je da je veoma razočaravajuć odgovor Vlade Srbije da država nije upotrebila zvučno oružje na masovnom protestu 15. marta.
Višestruki olimpijski šampion, atletičar sa Jamajke Jusein Bolt, biće brend ambasador specijalizovane međunarodne izložbe "Ekspo" koja će se 2027. godine održati u Beogradu.
Poljoprivredni proizvođači iz udruženja "Stig" krenuli su sa 180 traktora prema Požarevcu gde ih čeka njih još oko 70 da bi započeli blokadu saobraćaja.
K. D. (36) iz Zaječara poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko četiri sata dogodila u mestu Muo, na putu Kotor-Stoliv, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Izmene tri medijska zakona donose se radi harmonizacije sa pravnim tekovinama Evropske unije i standardima Saveta Evrope, ali i u cilju unapređenja rada javnih servisa.
Portparolka Evropske komisije Eirini Zarkadula izjavila je da to što je projekat "Jadar" proglašen projektom od strateške važnosti, može se promeniti preko noći.
Dragica Nikolić, supruga bivšeg predsednika Srbije Tomislava Nikolića, prijavila se na adresu Užička 23, gde se nalazi državna vila, nekadašnja predsednička rezidencija.