Objavljene nove cene goriva

Objavljene su nove cene goriva, koje će važiti od danas u 15 časova.
Objavljene nove cene goriva
Foto: Pixabay

Litar evro dizela koštaće 201 dinar, a litar benzina evropremijum BMB biće 186 dinara.

U odnosu na prošlu nedelju, cene su ostale iste.

Ove cene goriva važiće do sledećeg petka, 14. februara.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Zovem se Stevo

    10.02.2025 19:13
    INAČE
    Ako je neko lažov kosmičkih razmera, to su Rusi u Gaspromnjeftu.
    Dakle gorivo im je katastrofa, nikad više ne sipam na njihovim pumpama.
    Jednom sam prao kola na velikoj pečurki u NS. Žeton traje cca 5 sec., o čamu mi pričamo ložovčine pogane iz Gaspromnjefta.
  • @Zovem se Stevo

    09.02.2025 00:36
    Zanima me samo i nije retoričko pitanje, kako možeš ovoliko lagati?
  • Zovem se Stevo

    08.02.2025 18:02
    INAČE
    Kvaitet goriva Gaspromnjefta je katastrofa. Odavno ne kupujem gorivo na pumpama Gaspromnjefta.
    Auto mi je prodisao, bukvalno je preporođen, manje troši, bolje ide, manje je bučan, motor postao elastičan, na dimi na auspuh, ne troši ulje, .......

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Biznis i ekonomija

Rat za retke minerale

Do pre pola veka samo su fizikohemičari znali za elemente poput galijuma ili telura čija je upotreba i na globalnom planu, samim tim i potražnja, bila minimalna.

BDP Srbije veći dva odsto

Realni rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) Srbije u periodu od januara do septembra 2025. međugodišnje je uvećan za oko dva odsto, a najveću zaslugu za to ima rast industrijske proizvodnje.

Banka broj 1 za oročenu deviznu štednju

AikBank, najveća domaća privatna banka u Srbiji, još jednom opravdava svoju reputaciju banke broj jedan za oročenu deviznu štednju građana i u Nedelji štednje.

Arktička ruta: Kraći put od Kine do Evrope

Brod "Istanbulbridge" u vlasništvu nacionalne kineske kompanije za pomorski saobraćaj ostaće zabeležen kao prvi brod koji je iz kineskih voda do Evrope doplovio koristeći se plovnom rutom kroz Arktik.