Preminuo povređeni u nesreći kod Skoplja, broj žrtava povećan na 15

U Skoplju je danas preminuo još jedan povređeni u teškoj saobraćajnoj nesreći na autoputo Skoplje-Tetovo, čime se broj žrtava popeo na 15.
Preminuo povređeni u nesreći kod Skoplja, broj žrtava povećan na 15
Foto: Pixabay
Kako je saopštilo Ministarstvo zdravlja Severne Makedonije, radi se o muškarcu starom 39 godina koji je u nesreći zadobio teške povrede grudnog koša i pluća.
 
On je prvo bio dovežen u Gradsku opštu bolnicu "8. septembar", gde je hospitalizovan najveći broj povređenih, ali je zbog ozbiljnosti povreda prebačen na Kliniku za anasteziju, reanimaciju i intenzivno lečenje (KARIL).
 
"Povređeni je dva puta operisan isto veče kad je dovežen na KARIL zbog obilnog krvarenja u plućima. Nažalost, zbog ozbiljnosti povreda jutros je preminuo", navodi to ministarstvo.
 
Teška saobraćajna nesreća desila se u četvrtak poslepodne kada je autobus Durmo turs na putu Skoplje - Tetovo pun putnika, sleteo s puta kod sela Laskarci i prevnuo se.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet